Україна очима молодих!!!

Жовтень щедрий не тільки на золото падолисту. Для кожного українця з цим багатобарвним місяцем року асоціюються патріотичні настрої: любов до Батьківщини, рідного краю, усвідомлення своєї приналежності до єдиного неподільного народу. Символічно, що саме у жовтні загальноосвітні навчальні заклади Великоберезнянського району проводять місячник національно-патріотичного виховання «Виховуємо громадянина – патріота України».

Сьогодні слово «патріотизм» набуло нового змісту. І саме сьогодні, бути патріотом можливо тільки озброївшись знаннями з історії. Це довели вчителі історії та учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району, які взяли участь у роботі конференції «Погляд у минуле, крок у майбутнє».
Олександр Довженко стверджував: «Народ, який не знає своєї історії – народ сліпців». Чому він так вважав? На це питання спробували відповісти учасники конференції, підготувавши виступи з історії українського державотворення з часів Києворуської держави до сучасних подій в Україні. Кожен етап українського поступу розгортався на очах учасників конференції через підібрані учнями та вчителями мультимедіа, фото- та відеоматеріали. Окрім того, під час роботи конференції педагоги та учні мали змогу переглянути літературно-ліричний реквієм «Україна очима молодих», який підготували гімназисти. Поєднання пошуково-презентаційної діяльності учасників заходу з літературно-ліричними відступами знайшло позитивні відгуки як серед учнівської молоді, так і серед учителів історії.
Важливість проведення таких заходів для сучасної молоді безумовна, адже молоде прогресивне і талановите покоління – це майбутнє нашої держави. Учасники конференції дійшли висновку, що знання історії озброює тих, хто хоче носити звання «патріот».

Оксана САВКО,
методист Великоберезнянського РМК

1

2

3