Тячівський район

Досягнення юних природоохоронців Тячівщини у Всеукраїнському фестивалі «Скарбниця народної духовності»

З 8 по 10 листопада 2016 року в м. Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів Всеукраїнський фестиваль «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця»).

На Тячівщині відбулися змагання зі скелелазіння та спелеотехніки

skalu 3

15-16 жовтня в урочищі Занівка в селі Дулово на Тячівщині відбулися змагання на Кубок Закарпатської області зі скелелазіння та спелеотехніки серед юнаків та юніорів „Вертикальний світ Занівки для молоді”.

Тиждень педагогічної майстерності

tacjiv-tyxhd-pedmaist-1

У сучасних умовах розвитку освіти кожен педагог, що усвідомлює потреби сучасного суспільства і власну відповідальність за якість надання освітніх послуг не тільки перед державними органами, а перш за все своїми учнями, їхніми батьками та колегами-педагогами, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології. З метою вивчення роботи керівників гуртків, упровадження в навчально-виховний процес ефективних форм і методів роботи з гуртківцями як засобу розвитку творчості педагога з 21 по 28 листопада 2014 року в Тячівському райЕНЦ проводився Тиждень педагогічної майстерності.

Відбувся фестиваль «Вклонімось хлібу – він святий»

З метою залучення дітей та учнівської молоді району до активної пізнавальної, пошукової й трудової діяльності у жовтні на базі Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проводився районний етап Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця».

Напрямки та підходи до профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю

tjachproforientНещодавно в приміщенні Тячівського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу «Підготовка учнівської молоді до трудового життя».
У засіданні взяли участь директор Тячівського районного центру зайнятості – В. Кушілка, начальник відділу активної підтримки безробітних Тячівського РЦЗ – М. Ковач, головний спеціаліст Управління освіти, молоді та спорту Тячівської РДА – В. Танчинець, головний спеціаліст служби у справах дітей – Н. Немеш, заступник директора Тячівського професійного ліцею – М. Кухта.

Відгук про семінар

Нещодавно у м. Тячеві проходив обласний семінар для методистів районних (міських) методкабінетів і керівників методичних об’єднань вчителів фізики та астрономії «Науково-методичні засади уроку розв’язування задач із фізики та астрономії».
Тема семінару актуальна, особливо у наш час, коли суспільство потребує компетентних і розумних молодих людей.

Районний семінар керівників творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного профілю Тячівщини

Реалії нашого життя та стан довкілля вимагають захисту природного середовища, підвищення рівня екологічної освіти і, як результат, екологічної культури юних громадян нашої країни.
Із цією метою педагогічні та учнівські колективи району активно залучаються до участі в регіональних еколого-натуралістичних, природоохоронних та методичних заходах. Саме тому педагогічний колектив Тячівського райЕНЦ (директор Ткач І.М.) на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Бойчук Ю.І.) провів районний семінар керівників творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного профілю «Трудове виховання учнівської молоді - компонент еколого-просвітницької та природоохоронної роботи».

Огляд талантів

З метою формування у дітей та учнівської молоді художньо-естетичної культури щодо розкриття здібностей юних талантів, обдарувань, залучення учнів до духовної спадщини українського народу у Тячеві проведено  огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності (драматичних, вокально-хорових, хореографічних, фольклорних, лялькових колективів та читців) навчальних закладів району на тему: „Таланти твої, Україно!”
Всього на огляд-конкурс було представлено 56 учнівських колективів.