Перечинський район

Професійний супровід педагогів: орієнтири творчого зростання

242915298 619968329374639 3166744472194615263 nЧи міркували ви над тим, з чого починається творчий колектив педагогів?
Педагоги Дубриницького ліцею переконані, творчий колектив починається з cпівпраці: вільної, актуальної, цікавої, спільної! А якщо взяти до уваги, що вимоги до результату освітнього процесу постійно змінюються та потребують цікавих ідей, розв’язання нових завдань, креативного й мобільного мислення, тоді до цього переліку необхідно додати твердження про безперервне навчання та самоосвіту.

Виховуємо патріота – формуємо національну свідомість!

patr 212-13 жовтня в Дубриницькому ліцеї відбулися національно-патріотичні заходи до Дня захисників та захисниць України.
Патріотизм – якість людського характеру, любов до Батьківщини, що спонукає до великих та малих вчинків в ім’я Вітчизни, любов до рідного краю. Патріотизм, як і честь, виховує сильних особистостей, породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ.

Зоряне небо зблизька

При Перечинській гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку створено філію Закарпатського відділення Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання (УМАКО) «Сузір’я».
Вже цьогоріч двоє учнів 10-го класу гімназії (Пеняк Юрій та Мешко Олександр) разом з учителем фізики Кедюлич Марією Іванівною одержали запрошення долучитися до Аерокосмічного збору «Сузір’я» зустрічає друзів», присвяченого 21-ій річниці УМАКО «Сузір’я» і п’ятнадцятиріччю польоту першого космонавта незалежної України Л.К. Каденюка.