Найерудованіший четвертокласник – 2015

klas

За доброю традицією, що склалася в Мукачівському районі, у квітневі дні серед учнів 4 класу проводиться розважально-інтелектуальний конкурс «Найерудованіший четвертокласник». Цей конкурс з нетерпінням очікують і учні, і вчителі, бо він встиг стати дуже популярним у школах Мукачівщини. Така цікава нетрадиційна форма стимулювання активності молодших школярів в опануванні нових знань, умінь і навичок дозволяє якнайкраще забезпечити повне та всебічне розкриття їхніх потенційних можливостей у молодшому шкільному віці.

До організації конкурсу відділ освіти підходить надзвичайно відповідально, адже саме молодший шкільний вік є одним з найсприятливіших періодів розвитку інтелектуальних здібностей дитини, а ранній прояв здібностей учнів найбільш ефективно забезпечує їх подальший розвиток. Інструктивно-методичний та організаційний супровід конкурсу здійснювали Хайнас В.М., методист РМК та Гутник Ю.Ю., директор Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Цього року конкурс «Найерудованіший четвертокласник – 2015» відбувся наприкінці квітня на базі Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Усього в конкурсі взяло участь 37 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівщини. Проводив турнір В.М. Хайнас, методист РМК, а підбити підсумки конкурсу допомогло компетентне журі у складі: Тулюк О.І., методист РМК, Бузинник М.М., методист РМК, Нагайко О.Г., завідувач ПМПК, Гарагонич Н.В., голова районного методичного об'єднання вчителів початкових класів. Ця інтелектуальна гра наочно продемонструвала і учням, і педагогам ту просту істину, що знання мають постійно розвиватися в процесі їхнього практичного застосування і тим самим розвивати мислення учня. Змагання, що проходило в декілька етапів, дало можливість кожному учню проявити свої знання у різноманітних галузях.
За результатами змагань переможцями стали:
І місце – Мирослав Масалов, учень Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель – Куруц О.І.);
ІІ місце – Руслан Русин, учень Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель – Гардубей М.В.);
ІІІ місце – Юліанна Добош, учениця Чинадіївської ЗОШ І-ІІ ступенів (учитель – Осовська В.Й.).
Призерів нагороджено грамотами відділу освіти.
Колектив Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором школи Гутником Ю.Ю. створив прекрасну доброзичливу атмосферу, котра допомогла створити святковий настрій всім учасникам турніру. Додали гарних і приємних вражень організаторам, учасникам та гостям конкурсу яскраві виступи учнів Верхньовизницької школи.
Завдання кожного вчителя початкових класів полягає в тому, щоб спонукати учня до інтелектуальної праці, в основі якої лежить цікавий творчий задум. Адже саме поєднання інтелектуальних зусиль у цікавій формі є умовою духовного загартування молодого покоління, засобом формування його готовності до продуктивної праці.

klas1

klas2