Міжгірський район

СПІВЕЦЬ КАРПАТСЬКИХ ПОЛОНИН

spiv 1

Нещодавно Міжгірська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відзначала день народження В.С. Ґренджі-Донського. У літературному музеї В.С. Ґренджі-Донського відбулося свято під назвою „Незгасний світоч Срібної Землі”, приурочене 120-й річниці від дня народження поета. Літературно-музичну композицію підготували учні 5-А класу та класний керівник і завідувач музею Г.Ю. Росоха.

Шевченківський тиждень в загальноосвітніх закладах Міжгірського району

wevch 1

З метою вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, виховання любові і поваги до спадщини, яку залишив поет, сприяння усвідомлення учнями великого внеску Кобзаря у розвиток мистецтва України з 6 по 10 березня в усіх загальноосвітніх закладах Міжгірського району відбувся Шевченківський тиждень.

ГОСТІ З ЛУГАНЩИНИ

mizh 1

8 січня цього року в рамках зльоту представників учнівського самоврядування Закарпатської та Луганської областей школярі Станично-Луганського району Луганської області відвідали Міжгірщину.

День дошкілля на Міжгірщині

IMG 103528 вересня на базі Колочавського ДНЗ № 4 урочисто відзначено День дошкілля. У святі взяли участь голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Худинець, голова Міжгірської районної ради Іван Ярема, начальник відділу освіти Міжгірської РДА Іван Субота, директор Національного парку «Синевир» Микола Дербак, завідувач районного методичного кабінету Наталія Чепара, методист райметодкабінету відділу освіти Марія Шекета та завідувачі дошкільних навчальних закладів району.
Гостей свята радо зустрічали маленькі вихованці зі своїми наставниками. Усі присутні мали змогу ознайомитися з виставкою «Дари осені», на якій представлялися творчі роботи з усіх дошкільних навчальних закладів району.
Наталія Пишка, завідувач Колочавського ДНЗ №4, ознайомила гостей з умовами, в яких навчаються та виховуються діти, перспективами розвитку закладу. У ході свята присутнім представлено театралізоване дійство «Ріпка», флешмоб «Ми за мир», хореографічні композиції.
На завершення свята дітям подарували цінні подарунки.

Літо – найкраща пора для відпочинку школярів

Літні канікули стартували. Доки старшокласники складають іспити, учні молодшої школи вже відпочивають у літніх таборах. Цьогоріч відпочити й оздоровитися школярі Міжгірщини, як і в попередні роки, можуть при своїх рідних школах.
У Міжгірському районі при навчальних закладах почали роботу 27 таборів з денним перебуванням, з яких один, мовний, – на базі Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.Волошина. В них оздоровлюється 2121 дитина, в тому числі 30 – у мовному таборі. Таким чином 38 відсотків від загальної кількості учнів активно відпочивають в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням.

Стимулювання творчого пошуку педагогічного колективу

Згідно з планом роботи відділу освіти Міжгірської РДА 4 березня на базі Пилипецької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів відбувся семінар керівників шкіл району «Стимулювання творчого пошуку педагогічного колективу через інформаційно-комунікаційні технології».

Забезпечення професійної компетентності та творчого потенціалу педагогічних працівників

sinevir-seminar1На базі Синевирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл Міжгірського району «Забезпечення професійної компетентності та творчого потенціалу педагогічних працівників шляхом упровадження у методичну діяльність навчального закладу інноваційних форм роботи».

Засідання Школи молодого вчителя

shmolvch

Згідно з планом роботи відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації нещодавно відбулося засідання Школи молодого вчителя, в якому брали участь різні за фахом молоді педагоги, що приступили до роботи в поточному навчальному році.