Національний природний парк „Зачарований край” приймає гостей

sait

У гості до НПП „Зачарований край” завітали діти Іршавського району дитячого оздоровчого табору „Водограй” на базі Ільницької школи-інтернату. Майже сотня дітлахів 1-8 класів разом зі своїми наставниками М.В. Марковцій, Н.В. Бондаренко, М.В. Земянською, М.В. Кізляк та під супроводом старшого вихователя табору Н.В. Мешко ознайомилися з навколишньою природою парку. Діти уважно слухали розповідь наукового співробітника НПП Василя Лутака про історію створення національного парку, високе надбання природно-заповідного фонду – парк віднесено до попереднього списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, цікавою та змістовною була розповідь про місцеву флору і фауну „Зачарованого краю” та які саме види тварин і рослин віднесені до Червоної книги України.

Не зайвою стала коротка бесіда про правила поведінки в лісі, що треба робити під час пожежі або укусу змій та комах, як правильно поводитися у лісі під час сезону тиші.
Для дітей знайомство з адмінтериторією НПП „Зачарований край” та розповіді про парк виявилися захоплюючими та цікавими. Вони попросилися ще раз у гості, щоб відвідати унікальні природні об’єкти національного парку: урочище „Кам’янка”, геологічний заказник „Зачарована Долина”, Оліготрофне сфагнове болото „Чорне багно”.
Відреагувавши на прохання дітей ближче познайомитися з природою НПП „Зачарований край”, директор парку І.М. Піняшко пообіцяв організувати транспорт для відвідин школярами однієї з рекреаційних зон „Зачарованого краю”.