Хуст, Хустський район

Рефреш-тренінг для вчителів з викладання предмета „Зарубіжна література”

ref 3

„Звернувся до монаха бідняк: „Дай мені риби! Я голодний”. Монах мовчки віддав йому вудку” – повчальний характер притчі зрозумілий: мудра людина вирішила дати не стільки їжу, скільки засіб її добування. Якщо розглядати цю притчу з позиції стосунків „учитель – учень”, то можна трактувати її наступним чином: сучасний педагог покликаний не стільки давати учням готові знання, він повинен навчити їх здобувати.

Формуємо логіко-математичну компетентність у вихованців ЗДО

loh 1

У сучасній психології існують різні позиції щодо становлення логічних структур мислення у дітей дошкільного віку.
Це пояснюється позитивним впливом цього процесу на розвиток психічних функцій дитини, вирішенням загальних завдань усебічного гармонійного розвитку особистості в дитячому віці. Сформоване логіко-математичне мислення допомагає сучасній дитині аналізувати різноманітні процеси, приймати рішення не лише згідно з чітко розробленими алгоритмами, але й коригувати власні дії у змінних умовах життя.

Освітній хакатон „Креативна інтелектуальна особистість педагога”

khak 1

Школа, як і людина, проходить стадії свого розвитку. Вона жива… ЇЇ мислення теж повинно розвиватися, від одного стану до іншого. Безумовно, зміни – це важка праця. Головне – змінити мислення, все інше змінювати буде легше.
Освітній хакатон, що зібрав небайдужу до новацій спільноту вчителів української мови та літератури у Сокирницькій ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор Мандзюк В.П.) зробив поворот у способі створення натхненної, людяної, щасливої, кольорової школи з обличчям дитини. Мета його: визначити власні професійні якості та окреслити шляхи професійного розвитку, що є дієвим механізмом в умовах сучасної освіти.

Відбувся тренінг Івана Іванова (онлайн-платформа „УМІТИ”)

umity 1

Давня мудрість каже: „Хто стоїть на місці, той відстає”. А хто не хоче відставати, той мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому і полягає основна місія сучасного учителя.

З любов’ю та добром у серці

myk 1

День Святого Миколая – це особливе свято, яке вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх. У цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого, і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

Буктрейлер по-українськи: додаткова промоція книги чи забавки для дітей?

stil 4

Розглянути способи реалізації проєкту буктрейлеру у межах шкільної навчальної програмизібрались 17 грудня на засіданні Круглого столу члени творчої групи вчителів української мови у гостинній Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Григорик О.В.).

„Методичний дайджест”

vuw 2

Нещодавно у Вишківському НВК ім. Ф. Келчеі методистами РМК Вікторією Кір’яновою та Оленою Андьол проведено „методичний дайджест” для музичних керівників ЗДО та вчителів художньо-естетичного циклу ЗЗСО „Педагогічна творчість – крок до результативного успіху та досягнення мети у роботі з обдарованими дітьми”.

Ед’ютейнмент: інноваційний підхід до навчання сучасних дітей

edjut 1

Ми живемо в динамічному світі, що дуже швидко змінюється. Ці зміни стосуються всіх сфер нашого буття і, звичайно, освіти. Вони вимагають від нас, педагогів, нових підходів до визначення форм і методів навчання та виховання сучасного покоління. Навчання, що дарує радість і дітям, і педагогам, – мрія чи реальність?
Наприкінці листопада на базі Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання „клубу творчої педагогіки” для вчителів зарубіжної літератури „Ед’ютейнмент: інноваційний підхід до навчання сучасних дітей”. Ця тема виявилася наразі актуальною та вмотивованою. А що ж таке ед’ютейнмент? Це метод активного навчання, оснований на концепції навчання через розваги тапровідною метою якого є урізноманітнення процесу отримання знань. Дана технологія направлена на активізацію пізнавального процесу, отримання нових знань у неформальній обстановці.

Креативні фідбеки або обговорювайка вчителів-філологів Хустщини

create 1

Надворі тужливо плаче осінь, а в Хустському районному методичному кабінеті тепло і затишно. Тут зібралося об’єднання креативних педагогів-однодумців – творча група вчителів української мови та літератури, які мають бажання і здатність самостійно вчитися, застосовувати нові знання, прагнуть творити й саморозвиватися.

Вчителі Хустського району підвищували свій фаховий рівень на „EdFest”

fest 1 

Жовто-багряна осінь швидкоплинно змінює свої краєвиди. Ще вчора було похмуро і сонечко ледь-ледь виходило з-за хмар, а зранку посміхалося, зігріваючи своїми по-осінньому прохолодними променями. Мружачись від напівтеплого сонця, кутаючись в жовто-багряну ковдру, робить ще невпевнені кроки юний осінній освітянський EdFest. Долаючи ніч і день, шукаючи в минулому вогники для майбутнього, створюючи сьогодення на підґрунті бажання, упевненості і наполегливості…