Міжнародна співпраця в галузі освіти і науки

oaed

У рамках співпраці Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Австрійською агенцією з питань міжнародної співпраці в галузі освіти і науки з 5 вересня розпочалася серія вебінарів за трьома тематичними блоками:
1. Психологічна допомога.
2. Інклюзивна освіта.
3. Цифровізація.

Зокрема відбулася перша зустріч педагогів, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, викладачів та методистів РЦПІО Закарпатського ІППО, працівників Управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області, присвячена початку роботи проєкту „Підтримка інклюзивної шкільної освіти у Закарпатській області".
Привітали учасників семінару Домінік Айзенманн, уповноважений з питань освіти OеAD, Любов Задорожна, ректор КЗВО „Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" та Ярослав Сивохоп, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
Учасники ознайомилися з одеським досвідом участі у проекті, який представила Наталя Заварова, партнер з КЗВО „Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" та познайомилися з експертами проекту – Євою Праммер-Земмлер і Вільфрід Праммер (Вища педагогічна школа Верхньої Австрії), обговорили теми і питання сесій, що відбудуться в очній формі 22 і 23 вересня 2022 року.
06 вересня відбудеться перша зустріч учасників проекту „Цифровізація викладання – ефективні заняття в онлайні".
Під час навчання учасники підготують власний онлайн-тренінг та отримають ефективний зворотний зв'язок (тренерка – Ольга Бершадська, освітня тренерка, фасилітаторка та консультантка).
Розглядатимуться питання: з чого складається вдале навчальне відео, як розробити його концепцію та як використовувати на заняттях і в процесі навчання. Учасники ознайомляться з корисними ресурсами і платформами (тренерка – Сара Едельсбруннер, експертка з e-learning (Технічний університет м. Ґрац, Австрія).

 

avstri01

avstri02