Завершилася основна сесія МКТ та МТНК

mtnk

Упродовж 10–17 серпня в Україні та 13 країнах Європи проходила основна сесія магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).
У Закарпатській області організовано роботу 7 тимчасових екзаменаційних центрів (28 аудиторій), які працювали у дві зміни. Загалом на МКТ у нашій області зареєструвалося 356 осіб, на тестування з'явилося 312. На МТНК зареєструвалося 815 осіб, з'явилося 605.
Протягом 7–10 вересня відбудеться додаткова сесія магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).
Участь у додатковій сесії можуть узяти вступники, які були зареєстровані для проходження МКТ/МТНК, але з поважних причин не змогли:
• узяти участі в основній сесії вступного випробування;
• завершити виконання тесту під час основної сесії вступного випробування (через різке погіршення стану здоров'я вступника або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій).
Вступники, які не змогли взяти участі в основній сесії МКТ/МТНК, для участі в додатковій сесії мають із 22 до 26 серпня включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено навчальний заклад, який зареєстрував вступника на основну сесію.