Музи не мовчать. Презентація книги «Апостол каменю» Івана Корпанця

muzy1

5 серпня 2022 року в будинку культури с. Сімер, що на Перечинщині, відбулася презентація книги освітянина, викладача спецдисциплін з технологій обробки деревини Перечинського професійного ліцею Івана Корпанця «Апостол каменю».

Пропоноване видання – родинна сага, де головний герой – прадіда автора. Це тільки перша частина трилогії про каменяра Луку. У ньому мова йде про дитячі та юнацькі роки головного героя, про його захоплення справою обробки каменю, про неабиякий талант до цієї роботи, врешті, про його становлення як майстра.
Зустріч-презентація зібрала велику аудиторію слухачів: друзів, знайомих, колег автора і просто поціновувачів друкованого слова. Презентувати книгу приїхало багато відомих людей Перечинщини. З відгуками та вітальним словом виступили закарпатські літератори Йосип Ганис, Іван Моняк, Юрій Шейко, Юрій Шип, Ганна Мегела, Юрій Геваза. Фахову оцінку книзі дала літературознавець, доцент кафедри педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Наталія Ребрик.

muzy1

muzy1

muzy1

muzy1

muzy1