Cвяткування 30-річчя cтворення Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства

atr 118 грудня в атріумі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ відбулося святкування 30-річчя cтворення Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, яке за роки свого існування гуртує, підтримує угорськомовну освітянську спільноту нашої області.
Урочистості розпочалися виконанням державного гімну України; у вступній промові Ільдіки Орос, доктора наук, голови Закарпатського угорського педагогічного товариства, було розкрито 30-річну діяльність товариства.
З вітальним словом до учасників урочистого зібрання звернулися: Андреа Бочкор, доктор наук, колишній педагогічний працівник інституту, представник Європарламенту, Потапі Арпад, держсекретар Угоршини з питань національної політики (відео звернення), Гейза Гулачі від імені Закарпатської угорського культурного товариства, Серед поважних гостей заходу були також Йжеф Бачкаї, головний консул Угорщини в Ужгороді, Давід Густав, фаховій керівник Управління освіти Угорщини, Іштван Чернічко, доктор наук, ректор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.
Виступаючі підкреслили професійний підхід Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства до сприяння у справі навчання та виховання дітей та учнівської молоді закладів освіти з навчанням угорською мовою на Закарпатті.
Від імені педагогічних та науково-педагогічних працівників Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з вітальним словом виступив Ярослав Сивохоп, директор інституту, кандидат педагогічних наук, який побажав Закарпатському педагогічному товариству подальшої плодотворної діяльності, й надалі рухатися вперед до визначеної мети.

atr 2 atr 4

atr 5 atr 3

20211223 133612