Навчалися практичні психологи ПТНЗ Закарпаття

art 2

Про застосування методів арт-терапії говорилося на семінарі-тренінгу практичних психологів професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області, що успішно пройшов 07 квітня на базі Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ.

Арт-терапія – метод зцілення за допомогою творчості, засіб невербального спілкування, що може застосовуватися в роботі як з дорослими, так і з дітьми. Про види, спектр проблем, у вирішенні яких може бути використана арт-терапія, презентувала практичний психолог Ужгородського ВКУ КНТЕУ О.Б. Дубенчук.
Вона також провела практичний тренінг з кольоротерапії, використавши вправи „Психодіагностика та психокорекція засобами малюнку”, техніку „Створення п’яти образів”, „Поляна життєвих досягнень та ресурсів”.
З елементами піскової терапії в роботі з кризами та незавершеними ситуаціями знайомила В.В. Шевчук,завідувач центру практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського ІППО. Кожен з учасників мав можливість практично опрацювати цей вид терапії.
Під час групового обговорення учасники тренінгу прийшли до одностайної думки, що арт-терапія може активно застосовуватися у практичній роботі психолога як з учнями різних вікових категорій, так і з педагогічними працівниками.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області

art 1

art 3