Анонси

Відбудеться Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар

15dec

15 грудня в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар „Забезпечення пріоритетності інноваційних технологій у формуванні змісту освіти", організаторами якого є Державна наукова установа „Інститут модернізації змісту освіти" та Громадська організація „Ukraine Active".
Участь у семінарі безоплатна.

Запали свічку пам’яті

holodomor-cover

У 2022 році День пам'яті жертв голодомору – 26 листопада.
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв
Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з астрономії 2022/2023

atrnom-olimp

На базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка проводитиметься Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з астрономії 2022/2023 навчального року.
Детальніше тут.

Про проведення освітніх заходів

shedryi-vivtorok

Національний банк України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, разом із іншими партнерами з 21 листопада до 19 грудня 2022 року в межах міжнародного благодійного руху „Щедрий вівторок” (#ЩедрийВівторок) проводитиме „Школу благодійності” для педагогів та „Марафон добрих справ” для закладів освіти.
Детальніше: лист МОН, додаток до листа.

«Арт-терапія в роботі психолога: інноваційні підходи»

art-therapy

21–28 листопада 2022 року відбудеться ІV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «АРТ-ТЕРАПІЯ В РОБОТІ ПСИХОЛОГА: ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ».
Запрошуємо науково-педагогічних працівників, практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти та закладів соціально-психологічної реабілітації.

Актуальність і важливість організації заходів національно-патріотичного виховання молоді

webinar-button

Відповідно до плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, в рамках проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів, викладачів предмету „Захист України" (Основи медичних знань) 06 жовтня 2022 року о 13.00 буде проведено вебінар „Актуальність і важливість організації заходів національно-патріотичного (військово-патріотичного) виховання молоді в умовах сучасного навчального закладу". Вебінар організовано для заступників директорів з виховної роботи, керівників гурткової роботи, класних керівників, педагогів-організаторів, учителів предмета „Захист України" та фізична культура.

До уваги учителів англійської мови

ubc 0Реєстрація на тренінговий курс „Викладання та навчання у важкі часи"
У рамках реалізації спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України та Британської Ради заплановано проведення масштабного тренінгу Teaching and Learning in Difficult Times для вчителів англійської мови, які тимчасово переміщені до Закарпатської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької та Київської областей та вчителі англійської мови, які працюють з тимчасово переміщеними дітьми.
Перший тренінг заплановано на 23-25 листопада 2022 року в очному форматі за кордоном.

Запрошуємо до участі у марафоні

ukrmarathon

Державна наукова установа „Інститут модернізації змісту освіти" проводитиме III Всеукраїнський відкритий марафон з української мови.
Учасниками Марафону на добровільних засадах можуть бути учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійнотехнічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти.