Відбудеться обласний вебінар-практикум для вчителів української мови та літератури, що викладають в 11 класах

 

znoЗ метою якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та на виконання Календарного плану підготовки і проведення в 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02.11.2021 року № 1166, та на виконання рішення колегії ДОНМС від 16.12.2021 «Про результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році і завдання для підготовки до тестування у 2022 році» 17 лютого 2022 року о 16.00 в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться обласний вебінар-практикум для вчителів української мови та літератури, що викладають в 11 класах.

У центрі уваги – БЛАНК Б. Частина З. УКРАЇНСЬКА МОВА. Завдання відкритої форми з короткою письмовою відповіддю та БЛАНК В. Завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю.
Форма проведення: онлайн, застосунок Google Meet, покликання для приєднання будуть вказані додатково.
Спікери вебінару-практикуму:
Павлович-Іліньо З. В., завідувач кабінету ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання;
Гнаткович Т. Д., завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук;
Ребрик Н. Й., – доцент кафедри педагогіки та психології, кандидат філологічний наук;
Чейпеш Г. П., Боднар Н. П., Чобаня В. В., Ільчук Л. О., практикуючі вчителі-методисти.
Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за покликанням https://forms.gle/SkVfAF6jwc2DKB4o8 до 12.00 год. 16 лютого 2022 року.

Кабінет ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання