Анонси

Конференція «Виховання громадянина-патріота в умовах реалізації завдань концепції «Нова українська школа»

15berez-conf

Узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції (онлайн), присвяченої 145-й річниці від дня народження Григорія Ващенка, запрошуються науковці, науково-педагогічні і педагогічні працівники.
Детальніше тут

Конференція з кіберграмотності

kibergramotnist

З 6 по 10 лютого в режимі онлайн відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія".
Метою цієї конференції є об'єднання зусиль освітян, правоохоронців, представників громадських організацій та державних органів різних областей України щодо осмислення, виявлення та поширення ефективних практик, які сприяють безпеці дітей в інтернеті, а також розвитку кіберграмотності педагогічної спільноти.

Про проведення заходу „Кращий гендерночутливий STEM-урок”

stem-img

З метою популяризації ідей STEM-освіти, виявлення і підтримки талановитих педагогічних працівників, створення бази даних розробок інтегрованих уроків/заходів та заохочення педагогів застосовувати STEM-технології під час навчання учнівської молоді проводиться захід з конкурсним відбором „Кращий ґендерночутливий STEM-урок".

Про безкоштовну відкриту зимову онлайн школу з основ програмування на Java та Android

zym-onl-prog

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України інформує, що Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради разом із громадською організацією «Фундація розвитку інновацій» та благодійним фондом «Star for Life Ukraine» продовжують проведення безкоштовної відкритої зимової онлайн школи з основ програмування на Java та Android, заняття в якій буде розпочато 27 грудня 2022 року і відбуватиметься впродовж зимових канікул 2022-2023 навчального року.

Про проведення Всеукраїнського турніру юних інформатиків у 2022/2023 навчальному році

informat-final-etap

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків у 2022/2023 навчальному році проходитиме на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Запали свічку пам’яті

holodomor-cover

У 2022 році День пам'яті жертв голодомору – 26 листопада.
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв
Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з астрономії 2022/2023

atrnom-olimp

На базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка проводитиметься Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з астрономії 2022/2023 навчального року.
Детальніше тут.