Безпека життєдіяльності

Поради безпеки в Zoom

bezpeka-zoom

Департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації радить у роботі врахувати рекомендації Міністерства освіти і науки України при використанні платформи ZOOM.
Детальніше ТУТ

Правила поведінки у пожежонебезпечний період

pogega

Коли температура на вулиці зашкалює, варто нагадати про правила поведінки у пожежонебезпечний період, яких повинні дотримуватись громадяни, аби запобігти виникненню пожеж.
Прохання тимчасово не відвідувати ліси у період високої пожежної небезпеки. Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум'я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації.

Чим небезпечне купання у необстежених водоймах

pina

Часто люди забувають про заходи безпеки та купаються в непризначених для цього місцях. Та чистий на перший погляд ставок чи озеро, може виявитися розсадником серйозних захворювань. Купатися треба лише там, де є дозволи. Однак таких місць дуже мало, тож ми шукаємо хоч якусь водойму, де можна зануритися у прохолодну воду. Якщо дозволу на пляжі, де ви знаходитеся, немає, намагайтеся не купатися у водоймі зі стоячою водою.

Обережно! Морозиво-енергетик!

energy-icecream

Енергетики та енергетичні напої набирають великої популярності в спекотну пору року, їх різноманітність вражає. Все нові й нові види і сорти цього продукту переповнюють полиці магазинів. Кількість споживачів постійно зростає, хоча його вплив на організм людини може мати негативні наслідки.

Вибухонебезпечні предмети – що потрібно знати

На території України після війни і теперішнього воєнного конфлікту залишається велика кількість «неспрацьованих боєприпасів», замінованих територій та вибухівок. Тому знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна у лісі, старому окопі, на свіжозораному полі, власному городі, а також на вулицях міст. Від таких «знахідок» гинуть дорослі та діти.

Правила поведінки населення під час бойових дій

Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях (презентація)

Перші кроки щодо організації цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування (папка з матеріалами)

Травми критичних систем в зоні воєнних  дій (презентація)

Тактична медицина (папка з матеріалами)

Основні ознаки саморобних вибухових пристроїв та заходи безпеки при поводженні з ними (презентація)

Памʼятки (папка з матеріалами)

Міжнародне гуманітарне право (презентація)

Вогнева підготовка (папка з матеріалами)

Відділення в бою (презентація)

Дитячий травматизм у зимовий період

traumatyzmКожну зиму дитячий травматизм збільшується приблизно на третину. Які травми типові для цього часу року, і як їх уникнути?
Санчата, лижі, ковзани – найулюбленіші розваги дітей взимку. На жаль, саме вони стають причиною багатьох травм. Тут зростає роль дорослих, які повинні навчити дитину правилам поведінки, що дозволяє уникнути отримання травм, і посилити контроль за їх дотриманням. Необхідно перевірити санчата, чи не пошкоджені вони, кріплення на лижах, чи надійно і правильно прикріплене воно до ніг дитини, а ковзани на відповідність розміру.