Безпека життєдіяльності

Номофобія та фабінг

nomophobia

Сьогодні ми не можемо уявити життя без ґаджетів. Вони заполонили всі сфери нашого життя. У цьому маленькому пристрої відбувається: спілкування, робота, банківські операції, ігри, відео, фото та ще безліч різноманітних дій.

Як уберегтися від інфекційних захворювань у період весняного паводка

1voda

Весняний паводок – природне явище, що може призвести до непередбачуваних наслідків. Усе залежить від погодних умов: він може пройти тихо та непомітно або наробити лиха. Поверхневий стік дощових і талих вод у межах населених пунктів може призвести до незадовільного санітарного стану територій населених місць та навіть стати причиною розповсюдження інфекційних захворювань.

Увага! Період зимово-весняного паводку!

pavodok

Танення великої кількості снігу може призвести до підтоплення, яке загрожує деяким ділянкам населених пунктів, будинкам приватного сектора, розташованим у низинах.
Щоб вберегтися від небезпечних наслідків, рекомендуємо дотримуватися деяких правил особистої безпеки.

Перша медична допомога: алгоритм дій

1dopomoga

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

Безпека при роботі з генератором

generatorПортативна електростанція або бензиновий генератор – розумне і відносно економічне рішення в умовах, коли навантаження на основне джерело електропостачання чи завелике, чи це джерело відсутнє. Портативні електростанції є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання правил безпеки при роботі з ними обов'язкове. Дотримання правил експлуатації не тільки захищає людей, які працюють з генератором, але і дозволяє продовжити термін роботи самого апарату.

Поради безпеки в Zoom

bezpeka-zoom

Департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації радить у роботі врахувати рекомендації Міністерства освіти і науки України при використанні платформи ZOOM.
Детальніше ТУТ

Правила поведінки у пожежонебезпечний період

pogega

Коли температура на вулиці зашкалює, варто нагадати про правила поведінки у пожежонебезпечний період, яких повинні дотримуватись громадяни, аби запобігти виникненню пожеж.
Прохання тимчасово не відвідувати ліси у період високої пожежної небезпеки. Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум'я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації.

Чим небезпечне купання у необстежених водоймах

pina

Часто люди забувають про заходи безпеки та купаються в непризначених для цього місцях. Та чистий на перший погляд ставок чи озеро, може виявитися розсадником серйозних захворювань. Купатися треба лише там, де є дозволи. Однак таких місць дуже мало, тож ми шукаємо хоч якусь водойму, де можна зануритися у прохолодну воду. Якщо дозволу на пляжі, де ви знаходитеся, немає, намагайтеся не купатися у водоймі зі стоячою водою.

Обережно! Морозиво-енергетик!

energy-icecream

Енергетики та енергетичні напої набирають великої популярності в спекотну пору року, їх різноманітність вражає. Все нові й нові види і сорти цього продукту переповнюють полиці магазинів. Кількість споживачів постійно зростає, хоча його вплив на організм людини може мати негативні наслідки.