Визначено переможців конкурсу "Учитель року - 2016"

Третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016” проводився 13–23 квітня 2016 року у два етапи (відбірковий та фінальний) з номінацій: „Англійська мова” у м. Київ, „Захист Вітчизни” у м. Луцьк, „Історія” у м. Чернігів, „Математика” у м. Львів.
У заключному турі Конкурсу Закарпаття представляли четверо переможців обласного туру: Македон Віолетта Валеріївна, учитель англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Закарпатської області; Король Василь Петрович, учитель предмета „Захист Вітчизни” загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Порошково Перечинського району Закарпатської області; Чечур Михайло Михайлович, учитель історії Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області; Варга Тетяна Олександрівна, учитель математики Новодавидківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області. А до роботи фахового журі долучилися – Тріфан Мар’яна Степанівна, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти у номінації „Англійська мова” та Кіндюх Петро Ярославович, директор Ужгородської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, заслужений учитель України у номінації „Математика”.
За результатами відбіркового етапу третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016” взяла участь у фінальному етапі у номінації „Англійська мова” Македон Віолетта, яка і стала переможцем третього (заключнього) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”.

mon1

mon2

mon3

mon4