logoteacheroftheyearfinal1Обласна онлайн-Школа педагогічної майстерності – ,,Конкурс ,,Учитель року” – грані педагогічної творчості”

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти проходить онлайн-Школа педагогічної майстерності з метою популяризації педагогічного досвіду переможців конкурсу „Учитель року”.
Новий формат проведення щорічного освітянського заходу підкреслює постійний активний пошук співпраці як з районними, міськими  методичними органами, так і з учителями навчально-виховних закладів області.
Школа є однією з форм науково-методичної роботи з педагогічними працівниками області та являється завершальним етапом чергового конкурсу „Учитель року”.
Одним із основних завдань освітянського заходу є:
- ознайомлення з Інтернет-ресурсом конкурсантів та проведенням майстер-класів, які дають можливість учасникам поділитися новими технологіями, методиками й авторськими напрацюваннями, заснованими на практичних діях показу і демонстрації творчого вирішення певної педагогічної, психологічної  та  методичної задачі, обмінятися досвідом навчання і виховання учнів;
- форматом проведення творчих завдань у яких відображаються інноваційні підходи до освіти, сутність освітніх технологій, що використовуються;
- обговоренням умов та порядку проведення другого (обласного) туру наступного конкурсу „Учитель року”.

polozhennja

Учитель року - 2015

pidsumky inet
umovy tematyka

Учитель року - 2016

pidsumky 1 2016shk 

 Учитель року - 2017

metod 2017shk

 Учитель року - 2018

metod 2018 2

 

 Учитель року - 2019

metod 1  

Учитель року - 2020

metod 2