Особливості організації першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2023"

webinar-uchroku23

09 січня 2023 року відбулася онлайн зустріч організаційного комітету першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» з учасниками цього туру конкурсу у номінаціях „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура".
Метою зустрічі було ознайомлення конкурсантів з умовами та порядком проведення першого туру конкурсу.


Учасникам повідомлено, що перший тур конкурсу проводитиметься у два етапи: відбірковий етап – дистанційна форма проведення, фінальний етап – очна форма проведення (на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти й закладів освіти м. Ужгород), ознайомлено з датами конкурсних випробувань, особливостями проведення конкурсних змагань. Ознайомлено з додатком 3 до листа Міністерства освіти і науки України від 04.11.2022 № 1/13298-22 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», згідно з яким проводитимуться випробування першого туру конкурсу та розглянуті взірці документів для участі у цьому турі конкурсу. Наголошено, що під час відбіркового етапу першого туру конкурсу здійснюватиметься відеоспостереження за підготовкою та виконанням усіх конкурсних випробувань за допомогою ZOOM, а також конкурсанти записуватимуть екран комп'ютера та надаватимуть журі посилання-доступ до записів під час усіх змагань.
На завершення зустрічі педагогам побажали впевненості під час змагань, застосування цікавих рішень, розмаїття форм, прийомів, елементів інноваційних методик, які вони використовують при викладанні предметів в закладі освіти на сучасному етапі та успіхів!

Галина Райхель, методист навчально-методичного кабінету управління закладами освіти ЗІППО

Переглянути презентацію