Вебінар-зустріч з учасниками першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022"

uchrЗ метою організації та належного проведення першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” у номінаціях „Біологія”, „Інформатика”, „Мистецтво”, „Основи правознавства” 6 грудня 2021 року організаційним комітетом проведено вебінар-зустіч з учасниками цього туру.
Наголошено, що конкурсні випробування першого (обласного) туру Конкурсу проводитимуться відповідно до додатку 3 листа Міністерства освіти і науки України від 07.10.2021 № 1/9-532 „Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” та відповідно до Примірного порядку організації та проведення першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” (наказ департаменту освіти та науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 26.11.2021 № 623).
Конкурсантів детально ознайомлено з форматом проведення цього туру Конкурсу, датами конкурсних випробувань, поділ на групи для випробувань: „Майстер-клас”, „Фрагмент дистанційного уроку”, особливостями проведення конкурсних змагань. Звернено увагу, що Конкурс відбуватиметься у два етапи: відбіковий та фінальний. Відбірковий етап проходитиме дистанційно, то ж здійснюватиметься відеоспостереження за виконанням конкурсних завдань, а під час випробувань учасник записує екран комп’ютера за допомогою програми OBSStudio (https://obsproject.com/uk/download) та надсилає запис журі відповідної номінації одразу після завершення. Акцентовано, що випробування „Тестування” у номінаціях: „Біологія”, „Мистецтво”, „Основи правознавства” відбувається на платформі Moodle, а у номінації „Інформатика” – на сайті https://www.e-olymp.com/, ознайомлено з сайтами та інформацію, яка стане в нагоді під час змагань, дано відповіді на запитання учасників Конкурсу.
Організаційний комітет побажав учасникам Конкурсу легкого старту та успіхів!
Галина Райхель, методист ЗІППО