Триває третій тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

Із 1 до 9 квітня 2021 року в номінаціях „Керівник закладу освіти” і „Математика” та з 14 до 22 квітня 2021 року в номінаціях „Трудове навчання” й „Українська мова та література” стартував третій тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021”. Захід проводиться у дистанційному режимі вперше та є абсолютно новим досвідом як для учасників, так і для журі та організаторів.

 

Для участі в Конкурсі цього туру було визначено 4 переможців у номінаціях: „Керівник закладу освіти” – Чонка О.С. (Чернянський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Королівської селищної ради), „Математика” – Стегура О.В. (Ужгородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради), „Трудове навчання” – Грималюк І.А. (Мукачівська гімназія № 9 Мукачівської міської ради), „Українська мова та література” – Тодер Д.Д. (лінгвістична гімназія імені Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради).

Відомості про результати змагань розміщуються на сторінці „Учитель року – 2021” сайту МОН (рубрика „Щоденник конкурсу”), а дванадцять учасників, які посядуть перші місця в рейтингу відбіркового етапу, братимуть участь у фіналі, де визначать переможців та лауреатів конкурсу в кожній номінації.

Успіху та легкої перемоги!