Всеукраїнський конкурс „Учитель року – 2021” у Закарпатті завершився!

01167 педагогів-закарпатців із 18 адміністративно-територіальних одиниць області виявили бажання змагатися у всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2021” . Відрадно, що справжніх фахівців не лякають складні умови, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції. 11 лютого в обласній державній адміністрації за участі Анатолія Полоскова, голови обласної державної адміністрації, та Олексія Петрова, голови обласної ради, відбулося нагородження переможців.

„Ваша праця важлива і дуже відповідальна. Ви упевнено і наполегливо її виконуєте, і ми вдячні Вам за розуміння і професіоналізм” – акцентував увагу Анатолій Олександрович. Олексій Петров зауважив, що праця вчителя є почесною і нелегкою.
Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, наголосила, що конкурс „Учитель року” проводиться на виконання Указу Президента України з 1995 року. За цей час за перемогу у фахових випробуваннях сімом педагогам Закарпаття було присвоєно звання „Заслужений учитель України”.
За результатами фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” фахове журі визначило переможця та двох лауреатів у кожній із номінацій.
Переможець у номінації „Керівник закладу освіти” – Чонка Оксана Степанівна, директор Чернянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області.
Лауреат (друге місце) у номінації „Керівник закладу освіти” – Мигович Віра Юріївна, директор Дунковицької гімназії Кам’янської сільської ради Берегівського району Закарпатської області.
Лауреат (третє місце) у номінації „Керівник закладу освіти” – Мейсар Сергій Федорович, директор Залужанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мукачівської міської ради Закарпатської області.
Переможець у номінації „Математика” – Стегура Оксана Василівна, учитель математики Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області.
Лауреат (друге місце) у номінації „Математика” – Шімон Ганна Степанівна, учитель математики та інформатики Мукачівського ліцею № 11 Мукачівської міської ради Закарпатської області.
Лауреат (третє місце) у номінації „Математика” – Тягур Тетяна Вячеславівна, учитель інформатики та математики Рокосівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Хустської міської ради Закарпатської області.
Переможець у номінації „Трудове навчання” – Грималюк Ірина Андріївна, учитель трудового навчання Мукачівської гімназії № 9 Мукачівської міської ради Закарпатської області.
Лауреат (друге місце) у номінації „Трудове навчання” – Мацканюк Оксана Миколаївна, учитель трудового навчання Нанківського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Хустської міської ради Закарпатської області
Лауреат (третє місце) у номінації „Трудове навчання” – Дуб Оксана Михайлівна, учитель трудового навчання (обслуговуюча праці) Ясінянського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області.
Переможець у номінації „Українська мова та література” – Тодер Дмитро Дмитрович, учитель української мови та літератури лінгвістичної гімназії імені Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області.
Лауреат (друге місце) у номінації „Українська мова та література” – Федів Діана Іллівна, учитель українська мова та літератури Мукачівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Мукачівської міської ради Закарпатської області.
Лауреат (третє місце) у номінації „Українська мова та література” – Козар Надія Іванівна, учитель української мови та літератури Великолучківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області.
Переможців конкурсу відзначено преміями. Цього року премія за І місце становить 5 мінімальних зарплат, за ІІ місце – 4, за ІІІ місце – 3 мінімальні зарплати.
Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу відбудеться у квітні. Тож легкої перемоги!