Інша інформація

Відбувся фестиваль-конкурс „Учитель року предметів духовно-морального спрямування”

urpdms1

17 березня 2023 на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Учитель року предметів духовно-морального спрямування". З метою привернення уваги українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяння його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

Кращі з кращих завершили змагання

ur-f-23-01

Уже майже рік ми живемо в невимовно складній ситуації – країна у стані війни... У такі непрості часи краще видно світлих людей – усіх тих, хто попри обставини ведуть за собою, освітлюючи шлях. Саме такими провідними зірками для наших учнів є наші незламні педагоги. Звідки ж їм черпати натхнення? Як мотивувати педагогів у такий непростий час?

Розпочався фінальний етап першого туру всеукраїнського конкуру „Учитель року – 2023”

ur-final-01

15 лютого 2023 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочався фінальний етап першого туру всеукраїнського конкуру „Учитель року – 2023" у номінаціях „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта" та „Фізична культура". У цьому етапі змагань беруть участь 17 фіналістів із закладів освіти 10 територіальних громад області, які змагатимуться у конкурсних випробуваннях „Методичний практикум" та „Урок".

Вітаємо фіналістів першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023”

vidbir-ur23-01

Завершився відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023", який проводився 23 січня – 01 лютого 2023 року. У цьому етапі змагалися 52 учасників з усіх номінацій, а саме: „Захист України" – 2, „Основи здоров'я" – 8, „Початкова освіта" – 26, „Фізична культура" – 16 в конкурсних випробуваннях: „Практична робота", „Майстер-клас", „Тестування".

Стартував конкурс «Учитель року – 2023»

ur23-b1

23 січня 2023 року розпочалися конкурсні випробування відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров'я», «Початкова освіта», «Фізична культура» (дистанційно).

Програма відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу Учитель року - 2023

uchroku2022223 січня 2023 року розпочинається відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023" (дистанційно) у номінаціях: „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура"

 

«Початкова освіта» у першому турі конкурсу «Учитель року - 2023»

pochatkosvita

10 січня проведено засідання фахового журі конкурсу «Учитель року - 2023» у номінації «Початкова освіта». Голова журі Марусинець М.М., директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, запропонувала обговорити критерії оцінювання конкурсних випробувань та визначити пріоритетні конкурсні випробування відбіркового етапу Конкурсу.

Особливості організації першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2023"

webinar-uchroku23

09 січня 2023 року відбулася онлайн зустріч організаційного комітету першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» з учасниками цього туру конкурсу у номінаціях „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура".
Метою зустрічі було ознайомлення конкурсантів з умовами та порядком проведення першого туру конкурсу.

Готуємось до участі у конкурсі „Учитель року – 2023”

uchroku2022221 листопада відбувся вебінар „Актуальні питання організації всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023" з відповідальними місцевих органів управління освітою, які ознайомлюватимуть керівників закладів освіти та зацікавлених педагогічних працівників про організацію конкурсу.
Метою зустрічі було ознайомлення з алгоритмом участі педагогічних працівників у всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2023" з номінацій: „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура", умовами та порядком проведення, реєстрацією педагогічних працівників на офіційній сторінці конкурсу в період з 28 листопада до 12 грудня 2022 у розділі „Реєстрація учасників 2023" та розгляд взірців документів для участі у конкурсі. Також наголошено про участь педагогів на добровільних засадах.