Інша інформація

Вітаємо фіналістів першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023”

vidbir-ur23-01

Завершився відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023", який проводився 23 січня – 01 лютого 2023 року. У цьому етапі змагалися 52 учасників з усіх номінацій, а саме: „Захист України" – 2, „Основи здоров'я" – 8, „Початкова освіта" – 26, „Фізична культура" – 16 в конкурсних випробуваннях: „Практична робота", „Майстер-клас", „Тестування".

Стартував конкурс «Учитель року – 2023»

ur23-b1

23 січня 2023 року розпочалися конкурсні випробування відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров'я», «Початкова освіта», «Фізична культура» (дистанційно).

Програма відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу Учитель року - 2023

uchroku2022223 січня 2023 року розпочинається відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023" (дистанційно) у номінаціях: „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура"

 

«Початкова освіта» у першому турі конкурсу «Учитель року - 2023»

pochatkosvita

10 січня проведено засідання фахового журі конкурсу «Учитель року - 2023» у номінації «Початкова освіта». Голова журі Марусинець М.М., директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, запропонувала обговорити критерії оцінювання конкурсних випробувань та визначити пріоритетні конкурсні випробування відбіркового етапу Конкурсу.

Особливості організації першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2023"

webinar-uchroku23

09 січня 2023 року відбулася онлайн зустріч організаційного комітету першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» з учасниками цього туру конкурсу у номінаціях „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура".
Метою зустрічі було ознайомлення конкурсантів з умовами та порядком проведення першого туру конкурсу.

Готуємось до участі у конкурсі „Учитель року – 2023”

uchroku2022221 листопада відбувся вебінар „Актуальні питання організації всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023" з відповідальними місцевих органів управління освітою, які ознайомлюватимуть керівників закладів освіти та зацікавлених педагогічних працівників про організацію конкурсу.
Метою зустрічі було ознайомлення з алгоритмом участі педагогічних працівників у всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2023" з номінацій: „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура", умовами та порядком проведення, реєстрацією педагогічних працівників на офіційній сторінці конкурсу в період з 28 листопада до 12 грудня 2022 у розділі „Реєстрація учасників 2023" та розгляд взірців документів для участі у конкурсі. Також наголошено про участь педагогів на добровільних засадах.

Відбувся фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”

ur21-zav-1

Завершився фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”, який тривав два дні, а педагоги змагалися у номінаціях:
• „Біологія”, „Інформатика”, „Основи правознавства” – у конкурсних випробуваннях: „Практична робота”, „Методичний практикум” та „Урок”;
• у номінації „Мистецтво” – у конкурсних випробуваннях: „Творча робота”, „Практична робота” та „Урок”.

Розпочався фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”

urfin22-1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочалося справжнє свято тих, хто, взявши за руку маленьку людину, відчинивши двері в цікавий та великий світ знань, впускають шквал вражень та емоцій, дарують нові знання, окрилюють невідомими почуттями, зачаровують творчими злетами, бережливо та ніжно піклуючись про дитячу душу, захищаючи від життєвих негараздів та перепон, виховуючи справжніх громадян України.

Про підсумки відбіркового етапу першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” у номінації „Біологія”

 ur22-vidb-bio

Сьогодні, 27 січня, відбулося підбиття підсумків відбіркового етапу першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” у номінації „Біологія” в Закарпатській області та оголошення учасників фінального етапу Конкурсу.

Стартуємо!

ЖаблякУ Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 20 грудня відбулася онлайн-зустріч учасників першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” з фаховим журі у номінації „Мистецтво”. Конкурсанти ознайомилися з критеріями оцінювання, пріоритетними конкурсними випробуваннями відбіркового/фінального етапів першого (обласного) туру Конкурсу.