Вебінар „Кінець навчального року: досягнення та освітні втрати”

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар для вчителів початкових класів, керівників м/о, заступників директорів закладів освіти з НВР з актуальної теми „Кінець навчального року: досягнення та освітні втрати початкової школи”.

Директор інституту Ярослав Сивохоп привітав учасників вебінару із закінченням найскладнішого навчального року, який пройшов у рік війни та воєнного стану.

Про сертифікацію як можливість для вчителя одержати визнання свого професіоналізму, заявити про себе й отримувати бонуси за високий рівень компетентності повідомила у своєму виступі Людмила Трачук, начальник відділу роботи з експертами та інформаційно-організаційного забезпечення управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області.

У заході взяли участь понад 430 учасників. Обговорювалися питання, що надійшли від учителів початкових класів, керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти з НВР області.

Професійна компетентність педагога значною мірою залежить від його підвищення кваліфікації, самоосвіти. У свою чергу досягнення молодших школярів залежать від професійної майстерності першого вчителя. Отже, спільними зусиллями, якісною співпрацею вчителів, керівників закладів освіти та фахівців інституту подолаємо освітні втрати.

Марія Кірик, завідувачка навчально-методичного кабінету методики дошкільної, початкової та позашкільної освіти ЗІППО

Теги: