З 22 січня по 2 лютого в Берегові проходять методичні заходи з теми „Метод проектів у практиці освіти”.
Завданням серії заходів є, передусім, зміцнення співпраці та професійної роботи між учителями та Філією ЗІППО у м. Берегово, а також надання методичної допомоги освітянам. Ще одним фокусом заходу стала проектна освіта як освітня стратегія.
У рамках семінарів акцентується увага на педагогічних особливостях проекту та їх застосуванні в школах. Шукаємо та аналізуємо, як проектний підхід може стати придатним для організації навчання в сучасних школах Закарпаття.
На захід у Берегівській філії ЗІППО завітали 18 учителів математики з угорськомовних навчальних закладів Закарпаття.
У рамках професійної майстерні педагоги-учасники мали змогу ознайомитися з історією, теорією та практикою розвитку проектної педагогіки, а також передовими практиками на основі роботи вчителів-практиків.
Лекції/презентації семінару проходили наступним чином:
- „Проектна діяльність як інноваційна форма роботи − впровадження методу проектів у школах з угорською мовою навчання Закарпатської області” (Доповідач – Попович Є.Б., методист Філії у м. Берегові);
- „Проектна педагогіка на уроках математики у школах з угорською мовою навчання Закарпатської області” (з практики) (Доповідачі – Сіладі Лайош, учитель математики Фахового коледжу ЗУІ ім. Ф. Ракоці ІІ та Баюс Єлізавета, учитель математики Батівського ліцею Батівської селищної ради Берегівського району Закарпатської області);
- Інтерактивне заняття „Освітній математичний проєкт для школярів 5-9 класів” (Kеруючий – Попович Є.Б., методист Філії у м. Берегові).
Філія ЗІППО у м. Берегові




