Про підсумки проведення ІV етапу ХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2023 році

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 03.10.2022 № 883 „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році та від 28.03.2023 № 351 „Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році” наприкінці квітня відбувся ІV етап XXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії на освітній платформі „HUMAN school” з використанням системи відеоконференцій Google Meet. Оргкомітет та журі олімпіади працювали на базі Обласного наукового ліцею в м. Рівне.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрацій разом із Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти та закладами загальної середньої освіти створили учасникам/учасницям олімпіади умови, які відповідали вимогам прописаним технічними умовами проведення олімпіади.

Олімпіада з історії відбулась у два тури (теоретичний та практичний). 18 квітня 2023 року учасники виконували розгорнуті завдання олімпіади, яких було у 8 класі чотири, у 9-11 класах – п`ять завдань. Усі завдання оцінювалися у 100 балів.

19 квітня 2023 року учні виконували тестові завдання. Тести оцінювалися у 8 класі за 60-бальною, у 9 класі за 70-бальною, 10-11 класах за 75-бальною системою.

Команда Закарпатської області складалася з шести учнів 8-11 класів, переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіади з історії. За рішенням журі ІV етапу олімпіади четверо учнів нашої області здобули три дипломи третього ступеня та один диплом другого ступеня. Шебеля Софія Михайлівна, учениця 8 класу Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області (учитель історії – Чечур М.М.), Пижиков Назар Сергійович, учень 9 класу Мукачівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 ім. О. Духновича Мукачівської міської ради Закарпатської області (учитель історії – Метзгер В.М.), Гаєвська Юлія Андріївна, учениця 11 класу Мукачівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Мукачівської міської ради Закарпатської області (учитель історії – Карпухіна Л.В.) здобули дипломи третього ступеня, а Войнагій Андрій Михайлович, учень 10 класу Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім. Івана Магули Хустської міської ради Закарпатської області (учитель історії – Фекете К.О.) здобув диплом другого ступеня.

Вітаємо переможців ІV етап XXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Теги: