4–6 травня у місті Львів відбулося підвищення кваліфікації тренерів-супервізорів: «Психосоціальна підтримка та академічна доброчесність у супервізійній діяльності». Захід організувала Державна установа «Інститут розвитку освіти».
Упродовж триденного тренінгу учасники опрацювали питання підтримувальної супервізії, визначили мету супервізійної діяльності та принципи психоемоційної безпеки, розробили кодекс супервізора, а також отримали практичні кейси й інструменти для ефективного забезпечення супервізійного процесу в закладах освіти.





