Під час чергового пленарного засідання обласної ради відбулося урочисте відзначення закарпатців, які своєю щоденною працею зміцнюють, популяризують та розвивають наш край.
Надзвичайно приємно, що спільну відзнаку ОВА та обласної ради – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» – вручили Наталії Ребрик, завідувачці кафедри теорії і методики професійної освіти та інноваційних технологій Комунального закладу «Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти» Закарпатської обласної ради.
Щиро дякуємо всім, хто невтомно працює заради розквіту Закарпаття, добробуту його мешканців та якісного виховання і навчання наших дітей. Саме в таких професіоналах та патріотах – сила нашого краю!



