Лист 12.03.2015 р. № 01/17-160 Про конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Ректорам (директорам) інститутів (академій) післядипломної педагогічної освіти

Доводимо до Вашого відома, що Вінницьким національним технічним університетом спільно із управлінням у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА, Вінницьким обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників, Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ, Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Вінницькій області за підтримки Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки оголошено прийом робіт для участі в Тринадцятому міжнародному конкурсі з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки.     
До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл та студенти ВНЗ, коледжів, технікумів, а також учні (студенти) ПТНЗ.
Учасники можуть подати роботи у номінаціях: “Краще інформаційне наповнення веб-ресурсу”, “Краще графічне рішення веб-ресурсу”, “Краща програмна реалізація веб-ресурсу”, «Комп’ютерна графіка» та “Комп’ютерна анімація”.
Конкурс буде проводитися дистанційно. Роботи приймаються з 23 березня до 24 травня 2015 р. на сайті webdesign.vntu.edu.ua.
Детальнішу інформацію про конкурс можна дізнатись на сайтах: webdesign.vntu.edu.ua, voipopp.vn.ua та voipoppdn.blogspot.com.
Адреса для спілкування електронною поштою serj_pojda@i.ua
Контактний телефон (066) 4806878
Просимо розповсюдити інформацію про конкурс серед учнівської та студентської молоді Вашого регіону.

Проректор О.О.Білик