Семінар „Лідерство в часи криз”

У рамках спільного україно-австрійського проєкту „Лідерство і менеджмент в умовах війни”, започаткованого 12 квітня 2023 року Аташе з питань освіти Посольства Австрійської Республіки в Україні, Уповноваженим з питань освіти Міністерства освіти, науки та досліджень Австрії Домініком Айзенманном та OeAD (Австрійською службою міжнародної співпраці в галузі освіти і досліджень), на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 15 травня цього рокурозпочав роботу дводенний семінар.

„Лідерство в часи криз” – такою є тематика заходу. Учасниками семінару є представники з ДЗВО „Університету менеджменту освіти” НАПН України, Одеської академії неперервної освіти, з Вінницької академії безперервної освіти, з Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та із Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Домінік Айзенманн розпочав семінар привітанням учасників проєкту, побажав плідної роботи, представив др. Барбару Прайтлер та Едіту Лінтл – психотерапевток і супервізорок центру психосоціальної допомоги постраждалим від війни та катувань „Hemayat” у Відні, які провели із учасниками заходу лекційні та практичні заняття.

Теги: