Вебінари, тренінги, воркшопи

Marathon francophone. Франкомарафон: передсвяткові перегони

4Упродовж листопада-грудня посольство Франції в Україні та Французький інститут організовували безліч заходів для вчителів французької мови. Завдяки змішаному формату представники області змогли долучитися до:
-  вебінарів з питань методики викладання предмета Café desprofsз метою обговорення викликів сьогодення в іншомовній освіті та обміну досвідом з колегами з країн франкомовного світу;
-  онлайн форуму Galanumérique, приуроченому міжнародному дню вчителя французької мови JIPF (у ході заходу аташе посольства з питань розвитку французької мови та культури пан Поль Сулігу оголосив про відзнаку за активну участь у франкомовній освіті директору Сокирницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської міської ради Закарпатської області Чегіль Б.В.);
-  кулінарних онлайн майстер-класів від французького кондитера Вільяма Лебара в рамках програми дистанційної післядипломної освіти для вчителів французької мови від університетського комплексу Франкофонія (м. Ніцца);
-  міжнародних вебінарів та конференцій програми Франкофонія „Принципи педагогіки диференційованого навчання та множинного інтелекту”, „Викладаємо предмет по новому: навчаємо, застосовуємо, ділимося”.
Попереду 2022 рік. Усім здоров’я та реалізації подальших амбітних планів.
Bonne Année 2022 !!!
 

Набір на програму шкільного наставництва

website-48753843606 bc2ff0ba10 oШановні колеги,Британська Рада запрошує школи та вчителів англійської мови взяти участь у програмі шкільного наставництва, яка включає:
  • Курс підготовки наставників
  • Семінар для керівництва школи (спонсорів)
  • Двомісячну підтримку вчителів у впровадженні програми у власній школі
  • Путівник наставника (Mentorship Toolkit)
Ви можете дізнатися про програму та подати заявку за посиланням.
Кінцевий термін подачі заявок: 10 грудня 2021 року
Кількість учасників обмежена.
Сподіваємося, що вас зацікавила наша програма і ви приєднаєтеся до команди наставників України.
З повагою,
Британська Рада в Україні
 

Нові можливості для навчання (іншомовна освіта)

З вересня по листопад на онлайн-платформах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освітипроведено понад 20 обласних вебінарів для вчителів іноземної (англійської, німецької, французької) мови, на різноманітні актуальні теми, такі як: вебінар з питань викладання предмета у 2021/2022 навчальному році, обласний вебінар щодо організації навчання фахівців, які викладатимуть предмет іноземна мова (англійська, німецька, французька) у 2022/2023 н.р. за Концепцією НУШ, планування та організація уроку, особливості оцінювання (формувальне та підсумкове), онлайн-конференція „Stay in control: Best Ways to Manage Your Mixed-Ability Classes”, що проводилася в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту DINTERNAL EDUCATION ELT eFEST 2021 наскрізні вміння учнів, сучасне вивчення граматики („Хто знає граматику, той краще розмовляє?”), „Kinderuni und Junioruni” („Дитячий університет та юніорська майстерня”), організація навчального процесу за допомогою сучасних матеріалів та інтерактивних програм, цифрові медіа в процесі навчання іноземної мови тощо.

Про міжнародний іспит із загальної англійської мови

13 листопада 2021 року в авторизованому центрі тестування 87321 у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов міжнародний іспит із загальної англійської мови для підтвердження рівня володіння мовою. Іспит визначає наскільки комфортно людина почувалася б в англомовному середовищі: як добре розуміла би носіїв мови та висловлювала власні думки. На іспиті перевіряються навички аудіювання, говоріння, читання та письма. Учасники іспиту демонструють уміння використовувати англійську мову у контексті, наближеному до реального життя.
Письмова та усна частини іспиту перевіряються та оцінюються квалiфiкованими екзаменаторами у Великій Британії. Всi рiвнi екзамену Pearson English International Certificate відповідають Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (Common European Framework — CEFR) та мають акредитацiю Ofqual, Велика Британiя (державна організацiя, яка контролює та регулює стандарти i якiсть іспитів).
Усна частина іспиту відбувається у діалозі із сертифікованим екзаменатором, записується на аудіо носії та відсилається у Лондон. Перевірка та оцінка усної та письмової частин здійснюється у Великій Британії.
 

Увага – конкурс! До міжнародного дня вчителя французької мови (25 листопада) (з ініціативи посольства Франції та Французького Інституту в Україні)

AFFICHE CONCOURS VIDEOCher(e) professeur(e) de français, 
Le jeudi 25 novembre 2021, c’est la Journée Internationale du Professeur de Français (JIPF) ! Pour célébrer cet évènement, l’Ambassade de France et l’Institut Français d’Ukraine, en partenariat avec les Alliances Françaises, lancent un concours vidéo spécialement organisé pour vous ! A votre caméra/smartphone pour réaliser une vidéo sur le thème : 
“Ma classe de FLE et le numérique… en 180 secondes” 
Présentez de manière dynamique dans une vidéo de 180 secondes une expérience concrète et réussie d’intégration du numérique dans l’enseignement du français (en classe ou à distance). Cela peut être un exemple relatif à la méthodologie, à la pédagogie ou une activité réalisée en classe. 
Les 3 lauréat(e)s  recevront chacun(e) une tablette numérique! 
Le concours est ouvert dès maintenant et se clôturera le lundi 22 novembre 2021 à minuit ; votre vidéo est à envoyer à francophonie.ukraine@gmail.com  
Retrouvez le détail et les conditions de participation en pièce-jointe de cette annonce et diffusez l’ information auprès de vos collègues!

Про організацію курсів підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови закладів загальної середньої освіти, які навчатимуть учнів 5-6 класів відповідно до положень Концепції "Нова українська школа"

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що відповідно до листів Міністерства освіти і науки України (від 14.07.2021 № 1/9-360, від 23.07.2021 3 1/9-371 та від 03.08.2021 №1/9-391) підготовка вчителів іноземних мов (англійської, німецької, французької) у 2021 році здійснюється на платформах Британської Ради в Україні (англійська мова), Гете Інституту (німецька мова), PROFLE+ (французька мова). Слухачами вищевказаних курсів зараховано вчителів, що реєструвалися на платформах у червні-жовтні 2021 року.
До початку 2022/2023 н.р. до курсів підвищення кваліфікації відповідно до положень Концепції ,,Нова українська школа’’ планується залучити всіх учителів іноземної мови, які викладатимуть предмет у новому навчальному році.
Щодо організації навчання у 2022 році (реєстрація, терміни, платформи) буде повідомлено додатково.
 

Feedback on the course NUS

nus1Перша когорта вчителів англійської мови Закарпатської області завершила навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти, які навчатимуть учнів 5-6 класів відповідно до положень Концепціі „Нова українська школа”. Позаду 7 тижнів напруженої роботи під час онлайн сесій, на платформі Британської ради, у форумах….у дистанційному режимі без відриву від основної роботи як учасників, так і тренерів.

Unusual DICTATION ideas that every student will love!

din 127 жовтня 2021 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти у співпраці з міжнародним освітньо-методичним центром DINTERNAL EDUCATION провів онлайн-конференцію для учителів англійської мови Unusual DICTATION ideas that every student will love!Тема – надзвичайно цікава та важлива, особливо для тих, хто планує здавати міжнародний мовний іспит Pearson English International Certificate.

Запрошуємо на онлайн-конференцію "Unusual DICTATION ideas that every student will love"

зображення viber 2021-10-19 15-50-29-728Dinternal Education у співпраці з Закарпатським інститутом післядипломної освіти за підтримки методиста Тріфан Мар'яни Степанівни запрошує вчителів англійської мови до участі в онлайн-конференції «Unusual DICTATION ideas that every student will love».

Ви дізнаєтесь про:
✔ введення, відпрацювання та консолідацію вивченого за допомогою диктанту;
✔ диктанти, що розвивають критичне мислення та креативніcть;
✔ ідеї незвичного викладання диктантів, які бесперечно сподобаються вашим учням.

27.10 | Ужгород
13:00 – 14:30
Спікер онлайн-конференції: Людмила Сидорчук
онлайн | участь безкоштовна
Усі учасники отримають сертифікат участі

Зареєструватись https://bit.ly/3BYTQXH

НУШ: очікування, досвід, виклики

 

nusha8 жовтня 2021 року розпочалися обласні вебінари для вчителів, що цікавляться питаннями впровадження концепції НУШ в іншомовну освіту. Серія вебінарів має на меті розглянути різні аспекти роботи вчителя іноземної мови Нової української школи, такі як: планування та організація уроку, особливості оцінювання (формувальне та підсумкове), наскрізні вміння учнів, як основа для формування компетентностей та інші.
Перша zoomсесія була присвячена організації освітнього процесу. Разом з колегами розглянули державні стандарти, освітні програми та модельні навчальні програми. Кожна підгрупа мала змогу апробувати елементи технік навчання з учителями пілотних шкіл, а також ознайомитися із симулятором створення навчальних модельних програм.