Всеукраїнська інтернет конференція „Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації”

zdo-war-1

16 червня відбувся online форум – Всеукраїнська інтернет конференція „Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації" на платформі Інституту проблем виховання НАПН України. Конференція об'єднала науковців і педагогів-практиків дошкільної галузі з 16 областей України. Про актуальність заходу свідчить понад 6100 переглядів на YouТube каналі Інституту проблем виховання НАПН України.
Робота секцій розгорнулася у п'яти напрямах: піклування та розвиток дітей раннього віку: інноваційний контекст; підтримка сім'ї у забезпеченні освітнього розвитку дитини в умовах воєнного стану; професійна підготовка та підвищення кваліфікації фахівців дошкільної галузі; провадження сучасних педагогічних технологій в умовах кризових станів та цифровізація як ресурсне забезпечення якості дошкільної освіти.
До участі у конференції долучилися науково-педагогічні працівники кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти, зокрема: завідувач кафедри, к.п.н., доцент Рего Г.І. з доповіддю „Підвищення кваліфікації фахівців дошкільної галузі Закарпаття в умовах військового стану" та доцент кафедри, к.п.н. Гуцол Л.М. з темою „Геокешинг як засіб розвитку пізнавальної активності дітей старшого дошкільного віку".
Щиро дякуємо колегам з Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти інституту проблем виховання НАПН України за запрошення, організацію і проведення змістовної Інтернет конференції.

Ганна Рего, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, к.п.н., доцент

zdo-war-1-2

zdo-war-1-2

zdo-war-1-2

zdo-war-1-2