Кафедра дошкільної, початкової та інклюзивної освіти

Рего Ганна Іванівна – завідувач кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, доктор філософії (PhD), член Угорської академії наук, що проживає за кордоном.

 

„Мистецтво” у Новій українській школі

art-nus-1

Мистецтво пробуджує таємницю, без якої світ не захоче існувати.
З 27 лютого по 3 березня слухачі мистецької освітньої галузі мали можливість продовжити фахову підготовку до викладання мистецтва у 6 класах НУШ.
Керівник курсів – Марія Жабляк, інформувала про розроблені модельні навчальні програми з навчальних предметів та інтегрованих курсів, визначених Типовою освітньою програмою (наказ МОН від 19.02.2021 № 235).

… життя духовного основа

mov-rozv1

Відповідно до плану кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти, у рамках курсів підвищення кваліфікації вихователів, директорів та вихователів-методистів ЗДО – відбувся круглий стіл, присвячений Міжнародному дню рідної мови „Забезпечення освітніх цілей дітей у сфері розвитку мови й мовлення".

Нова модель дошкільного закладу

newmodeldz1

Опираючись на високу ефективність дуальної лекції, яка пройшла минулого тижня в рамках курсів підвищення кваліфікації директорів закладів дошкільної освіти та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, 14 лютого відбулася друга дуальна лекція з теми „Нова модель дошкільного закладу. Формування корпоративного іміджу закладу дошкільної освіти".

Дуальна лекція у рамках курсів підвищення кваліфікації „Директорів ЗДО” та „Вихователів-методистів ЗДО”

dual1

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти уособлює в собі досвід минулого та прогресивність сучасного рівня підвищення кваліфікації педагогів Закарпаття. Підтвердженням цього стала дуальна лекція з теми: „Ознайомлення зі шкалою оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти ECERS-30", організована кафедрою дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО, яка відбулася 9 лютого 2023 року в рамках курсів підвищення кваліфікації директорів закладів дошкільної освіти та підвищення кваліфікації вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

Дошкілля колядує…

doskillia-koladue1

День Соборності України кафедра дошкільної, початкової та інклюзивної освіти відзначає уже вдруге разом з кабінетом дошкільної, початкової та позашкільної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведенням фольклорного фестивалю „Пісня єднання".

Модернізація системи освіти в гірських регіонах

modern-hirsk1

22-23 листопада на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція „Модернізація системи освіти в гірських регіонах: національний і глобальний виміри".

„The lego foundation” – ігровий та діяльнісний підхід

lego-found-1

07 листопада в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся навчальний тренінг „The LEGO Foundation" з науково-педагогічними працівниками закладу, які впроваджуватимуть спецкурси для слухачів курсів з дошкільної та початкової освіти „Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти" та „Діяльнісний підхід у початковій школі".

Відбулася нарада щодо функціонування мережі інклюзивно-ресурсних центрів

ink-narada-1

28 вересня відбулася нарада керівника експертної групи Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України Віктора Салькова та представника відділу впровадження проєкту АС „ІРЦ" Богдана Прядки з завідувачами ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти України по функціонуванню АС „ІРЦ".

Підтримка інклюзивної шкільної освіти у Закарпатській області

avstr1

Розпочав роботу семінар „Підтримка інклюзивної шкільної освіти у Закарпатській області". Педагогічні працівники інклюзивно-ресурсних центрів, викладачі та методисти ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти мали змогу безпосередньо поспілкуватися з експертами Вищої педагогічної школи Верхньої Австрії Евою Праммер-Земмлер та Вільфрідом Праммером.

Дошкільна освіта під крилами захисту

den-doskilla-1

Обласна науково-педагогічна конференція „Дошкільна освіта під крилами захисту", приурочена до Всеукраїнського дня дошкілля, відбулася 21 вересня, відповідно до плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО й кабінету дошкільної та початкової освіти ЗІППО, зокрема за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.