Відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених "Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців"

19 травня 2021 року на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців».
Учасники конференції працювали за такими напрямами:
–Актуальні проблеми спеціальної та інклюзивної освіти: реалії та інновації.
–Діагностика порушень психічного розвитку та психоконсультування в системі спеціальної та інклюзивної освіти.
–Соціальне та нормативно-правове забезпечення осіб з особливими освітніми потребами.
–Інновації, методологія, технології та методики навчально-виховної та корекційно-реабілітаційної діяльності в умовах спеціальної та інклюзивної освіти.
–Логопедична робота в системі спеціальної та інклюзивної освіти.
–Професійне становлення майбутніх фахівців в системі спеціальної та інклюзивної освіти.
Взяла участь у її роботі завідувач РЦПІО ЗІППО Воротинцева Олена. Тема наукової доповіді онлайн:«Формування професійних компетентностей педагогів у сфері інклюзивної освіти». Тема публікації «Участь фахівців інклюзивно-ресурсних центрів у реалізації процесу деінституалізації». Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» (Випуск 7).УЧАСТЬ ФАХІВЦІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ДЕІНСТИТУАЛІЗАЦІЇ (ЧИТАТИ ТУТ)