Нормативні документи

МОН розробило стратегію розвитку інклюзивної освіти до 2030 року

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення стратегію розвитку інклюзивної освіти на 2020-2030 роки.
Про це повідомили на сайті МОН.
Мета стратегії – „формування інклюзивного освітнього середовища та створення умов, в яких кожна особа має доступ до якісної освіти з урахуванням її потреб, що сприяє розвитку її потенціалу без відриву від сім’ї та громади”.
У міністерстві наголошують, що стратегія розроблена для створення умов самореалізації кожної особистості.

МОН пропонує для громадського обговорення нову редакцію постанови КМУ "Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти"

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти». Даний проект є осучасненою редакцією постанови Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах». Нова редакція направлена на вдосконалення механізми організації інклюзивної навчання учнів з особливими освітніми потребами, що здобувають загальну середню освіту, надає додаткові можливості для дотримання прав осіб з особливими освітніми потребами на освіту.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 31 травня 2019 року на електронну адресу: nabochenko@mon.gov.ua.

За матеріалами сайту МОН

МОН затвердило вимоги до методик оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами

Міністерство освіти і науки затвердило технічні характеристики комплектів методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивно-ресурсних центрах.