IV Всеукраїнський форум «Вчитель – новатор»

Розпочалася реєстрація на IV Всеукраїнський форум «Вчитель-новатор»!
Компанія «Майкрософт Україна» щорічно організовує форум «Вчитель-новатор» за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНмолодьспорту України. Цей захід передбачає ознайомлення освітян з сучасними педагогічними та інформаційно-комунікаційними технологіями.
IV Всеукраїнський форум «Вчитель-новатор» – це одноденний освітній захід, спрямований на опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, формування навичок з питань розробки і впровадження мультимедійних програмних засобів навчання, а також надання практичної допомоги вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, науковцям, викладачам і студентам педагогічних навчальних закладів у оволодінні інноваційними методами навчання та забезпечення вільного доступу освітян до національних освітніх електронних ресурсів.

Для участі в цьому заході необхідно до 15 березня 2013 року заповнити он-лайн реєстраційну анкету (http://sdrv.ms/Y5gfJz) та подати тему виступу в освітній мережі «Партнерство в навчанні» на сторінці тематичної дискусії Четвертий Всеукраїнський Форум Microsoft «Вчитель-новатор» (http://bit.ly/XBIZuu). Перевага надаватиметься активним користувачам освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» та учасникам, які залишать свої побажання на сторінці зазначеної тематичної дискусії. Передбачається запрошення освітян із усіх регіонів України.

Реєстрація проводиться до 15 березня 2013 р.
Організатори забезпечують роздаткові матеріали та харчування для учасників форуму.
Транспортні витрати за рахунок сторони, яка відряджає.

Організаційні деталі:
Дата проведення: 28 березня 2013р, з 10:00 до 17:30
Адреса проведення: Київський університет ім. Бориса Грінченка, вул. Тимошенко, 13-б (ст. м. Мінська).
З питаннями щодо участі у форумі звертатись до Артура Кочаряна за тел. (067) 448 45 56 або електронною поштою a.kocharyan@shkola.org.ua

Зареєструйтесь та візьміть участь у IV Всеукраїнському Форумі Microsoft «Вчитель-новатор»!