Новорічна казка в школі - інтернаті

Напередодні різдвяно-новорічних свят школярі Ужгородської спеціалізованої ЗОШ І- ІІІ ст. №2 спробували себе в ролі добрих чарівників та подарували дітям новорічну казку. Відвідавши Берегівську спеціалізовану школу-інтернат та вихованців Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, з благодійною акцією-програмою «Добро починається з Тебе…», в рамках якої учні підготували подарунки для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Створити незабутню атмосферу свята для дітей, які з нетерпінням чекають на подарунки, – головна мета благодійної акції, ініційованої фондом «Добра воля Закарпаття» під керівництвом А.Й.Вінер. За словами організаторів акції та заступника директора з виховної роботи Ужгородської спеціалізованої ЗОШ I-III ст. №2 Федьо Л.В. проведення такого роду заходів є безперечним знаком уваги до тих, кому хочеться побажати справді щасливого і доброго майбутнього. Адже нам, цілком благополучним людям, які виросли у повноцінних родинах, важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка росте без батьківської любові та піклування. Тож давайте завжди пам’ятати про таких діток, адже такі зустрічі можуть бути найбільшою радістю у їхньому дитячому житті.
Незабутнє свято дітям-сиротам подарувала театральна студія «Глобус», керівником якої є Перечинська К.Ю., показавши програму «Скоро прийде св.Миколай». Чудовий настрій створювали і представлені шоу-програми з цікавими іграми та конкурсами.
Зразкова хореографічна студія «Лілея» під керівництвом Федьо Л.В. спільно із учасниками святкового концерту розділити радість, яку потребує кожна дитина напередодні новорічно-різдвяних свят, представивши оригінальні та жваві постановки танців «Ірландські візерунки», «Хіп-хоп», «Російський», «Джайв».
Привітали діток-сиріт та заспівали пісень юні учасники вокальної дитячої студії Волошин Юлія та сестри Капраль Ілона і Юлія.
Так, учнями, адміністрацією школи спільними зусиллями вдалося подарувати віру в чудо, радість та щастя.
А під кінець свята як і годиться кожній чемній дитині - довгоочікувані цікаві та корисні подарунки – солодощі та м’які іграшки, гарний настрій та безліч посмішок подарували учні вихованцям шкіл-інтернатів, які разом із дітлахами гралися у веселі ігри, обмінювалися позитивними емоціями, а головне – подарували їм своє тепло та увагу.