Змагалися кращі спортсмени області

1 лютого на базі гімназії м. Ужгорода пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. У стінах закладу зібралися 38 кращих спортсменів загальноосвітніх шкіл області, які приїхали боротися за звання найсильнішого спортсмена краю.

Михайло Шеверя, заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної, середньої та інклюзивної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА та Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, урочисто відкриваючи захід наголосили, що олімпіада з фізичної культури – особлива. Змагаючись у перегонах, юні спортсмени показують силу, звитягу, витримку та вміння долати перешкоди. Михайло Шеверя наголосив, що присутні – це майбутні переможці, гордість та надія українського спорту.
Іван Маріонда, голова журі, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту доцент кафедри факультету фізичної культури ДВНЗ „УжНУ ”, доцент, наголосив, що фізична культура відіграє важливу роль у вихованні здорової, фізично підготовленої до майбутньої професії людини.
Сергій Роман, директор гімназії, висловив сподівання, що змагання пройдуть в дусі чесної та справедливої боротьби і переможе сильніший.
Володимир Дуб, експерт-консультант, методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО, викладач фізичної культури і спорту, розповів присутнім про хід проведення олімпіади, умови виконання різних видів спортивних перегонів та побажав чесної боротьби і гарних результатів.