Data Vizualization Meetup

IT 2Як створювати логотипи, що допомагають зрозуміти суть бізнесу чи організації, будувати графіки, які легко сприймаються, – про це та багато іншого сьогодні говорили на Data Vizualization Meetup, який відбувся у залі Вченої ради УжНУ, що на пл. Народній. Учасниками мітапу були студенти, викладачі, а також учні закладів освіти м. Ужгорода, зокрема Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №15. Про візуалізацію медичних даних розповів Володимир Довганич, Senior Engineer MSI, використовуючи Google meet. Цікавою та пізнавальною була розповідь Віктора Ороса, завідувача кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, у якій доповідач окреслив одну із можливостей програми Excel, а зокрема візуалізацію геоданих. Переможниця конкурсу «Кращий студент Закарпаття 2014» Мар’яна Туряниця презентувала візуалізацію даних у рекламі.
Серед тем заходу також звучали візуалізація даних в IT індустрії та економіці, програмуванні та використання бібліотеки Ant Design Charts для візуалізації даних.
Учні ЗЗСО з цікавістю сприймали доповідь, і точно дехто з присутніх уже обрав для себе майбутню сферу діяльності – ІТ. IT 1 IT 4
IT 3