Інформатика

Про внесення змін щодо термінів проведення Всеукраїнського турніру юних інформатиків

Gaming-bro

У зв'язку із енергетичною кризою в країні, яка спричинена військовою агресією рф проти України, організаційним комітетом ТЮІ прийнято рішення про продовження термінів проведення І етапу (відбіркового) Всеукраїнського турніру юних інформатиків до 04 січня 2023 року.

Навчально-методичне забезпечення викладання інформатики

nmz-inform1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 06 жовтня відбувся обласний науково-методичний вебінар „Навчально-методичне забезпечення викладання інформатики. Електронна підтримка курсу інформатики" за участю представників авторських колективів підручників з інформатики для закладів загальної середньої освіти.

Завершилось навчання вчителів інформатичної освітньої галузі

informatych

З 12.09 по 16.09.2022р. на базі ЗІППО тривало навчання вчителів інформатичної освітньої галузі, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у закладах загальної середньої освіти області. Підготовку пройшли 49 педагогів, які будуть викладати інформатику у 5 класах у 2022/2023 н.р.

Навчання вчителів із інформатичної освітньої галузі

inform-nus-1

З 29 серпня по 02 вересня на базі ЗІППО продовжувалося навчання вчителів із інформатичної освітньої галузі, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у закладах загальної середньої освіти області. Таке навчання відбувалося вже втретє протягом року.

Про вебінари для вчителів інформатики

З метою залучення ширшого кола учнів закладів загальної середньої освіти до участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності
«WorldSkills Ukraine» заплановано проведення низки вебінарів для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти щодо можливості участі школярів за junior-компетенціями.

Інформатики продовжують готуватись до Нової української школи

nush-informatyca-1

У червні продовжувалося навчання педагогів закладів загальної середньої освіти області, які забезпечуватимуть реалізацію інформатичної освітньої галузі нового Державного стандарту базової середньої освіти у 2022-2023 навчальному році. Загалом за два тижні пройшли навчання 185 педагогів.

18.02.2022 о 15.45. відбудеться вебінар на тему «Інформатика – 5 клас НУШ: впевнений старт»

Group 3

Вебінар проводять співавторки модельної навчальної програми із інформатики, авторки підручників, посібників і численних публікацій:
Наталія Вікторівна Морзе, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Київського університету ім. Б. Грінченка, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України, автор/співавтор підручників і посібників з інформатики та методики навчання інформатики (м. Київ).
Ольга Василівна Барна, доцент кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат педагогічних наук, доцент, автор/співавтор підручників і посібників з інформатики, «Я досліджую світ» (м. Тернопіль).

17.02 з 15.45 до 17.00 відбудеться онлайн семінар на тему: «Інформатичні зустрічі: Опрацювання текстових даних. Теорія та практика»

Group 2

Спікери: Пилипчук Олександр, учитель інформатики та фізики Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Теофіпольської селищної ради Хмельницької області, учитель-методист;
Корнієнко Марина, учитель інформатики вищої категорії Харківського приватного ліцею, учитель-методист, Заслужений учитель України, співавтор підручників та посібників з інформатики.