Аккаунт Office 365 для переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та їх учителів

За рішенням Дніпровського ресурсного центру, яке погоджене з компанією Microsoft, для переможців ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій – учасників ІІІ етапу та їх керівників буде створено безоплатні аккаунти Office 365 в домені oit.dp.ua.

Всі аккаунти, що будуть надані, мають права корпоративного аккаунта MS Office 365 (аккаунт в організації) та можуть бути приєднані до синхронізації пошти, календаря в будь-якій операційній системі (комп'ютера, планшета, смартфона). Також аккаунти ліцензовано на встановлення локальної версії MS Office 2016 на 5-ти комп'ютерах, яка активується по Інтернету після введення логіну та паролю.
Ліцензії на локальне встановлення MS Office видаються до кінця наступного навчального року. При збереженні статусу учасника ліцензія може бути продовжена.
Заявку може заповнити керівник учасника або відповідальна особа журі ІІ етапу.
Посилання для заповнення заявки: https://goo.gl/forms/QPr7I0aWbCCU32lq2
Увага! При заповненні форми зверніть увагу на персональну електронну адресу того, для кого створюється аккаунт. На цю адресу йому буде надіслано дані аккаунта. Також з цієї адреси можна зробити запит про скидання паролю у випадку його втрати. У випадку наведення загальної пошти закладу, невірної чи неактивної пошти, аккаунт не буде створено.