Школярі опановують світ високих технологій

Інформатика – це новий науковий напрям, який сформувався за останні десятиліття, буквально у нас на очах. Водночас, цей напрям відіграє дедалі більшу роль у житті суспільства. Сьогодення, без використання в повсякденному житті новітніх технологій, неможливо уявити.
Учасники ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики зібралися на факультеті інформаційних технологій ДВНЗ «УжНУ». Кращі знавці новітніх технологій, комп’ютерні генії зійшлися, щоб у змаганнях інтелекту, розуму та кмітливості довести свою першість, показати, що можуть підкорити не лише комп’ютерну гру, а й складні задачі та завдання.

Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, відкриваючи олімпіаду, побажав присутнім терпіння, мудрості, гідно пройти випробування і наголосив, що саме від них, розумних та кмітливих, врівноважених та талановитих, залежить майбутнє нашої держави.
Іван Артьомов, проректор Ужгородського національного університету, розповів, що сьогоднішня олімпіада, уже традиційно, проходить у стінах вишу. Він наголосив, що ця зустріч – це не лише підсумок попередньої роботи, а перші кроки до вибору майбутньої професії і до вступної кампанії. Іван Володимирович розповів присутнім про основні стратегічні моменти роботи УжНУ. Він акцентував увагу учасників на тому, що Ужгородський виш – це один із старіших навчальних закладів Європи, оскільки бере свій початок із 1615 року, із гімназії в Гуменному. Іван Артьомов зауважив, що випускники Ужгородського вишу конкурентоспроможні та затребувані на ринку праці і знань. Побажавши присутнім реалізувати свої знання, сили та розкрити творчий потенціал, Іван Володимирович наголосив, що двері Ужгородського національного університету для них відкриті.
Роман Чобаня, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, привітав учасників змагань та побажав, щоб у залі панувала атмосфера здорової конкуренції, а присутні показали гарні результати.
Олександр Міца, голова журі, доцент кафедри інформаційних управляючих систем та технологій факультету інформаційних технологій ДВНЗ „УжНУ”, розповів присутнім про технічні особливості проведення олімпіади, відповів на запитання присутніх, побажав всім терпіння, наполегливості та правильного розуміння запропонованих задач.