Хімія

Гаджети в освітньому процесі

gadgets-1

18 серпня відбувся обласний семінар (онлайн) для вчителів хімії „Сучасні ґаджети та хмарні сервіси в освітньому процесі з хімії". Захід проводився у співпраці з відділом освіти Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області. У роботі взяли участь 56 освітян краю, які прагнуть опановувати сучасні форми і методи проведення навчальних занять з використанням онлайн сервісів.

Веб-семінар для вчителів хімії Закарпаття „Психологічні та методичні аспекти реалізації освітнього процесу з хімії в умовах війни”

psychimia1

Якісна реалізація шкільної хімічної освіти в умовах війни вимагає нових підходів у методиці викладання предмета, формах організації навчальних занять та психологічній підтримці всіх учасників освітнього процесу. Саме вирішенню цих проблем була присвячена робота веб-семінару, що відбувся 16 червня у співпраці Закарпатського ІППО та Інституту педагогіки НАПН України.

Орієнтовні вектори викладання хімії

ximСьогодні, 18 червня, відбувся обласний вебінар учителів хімії з теми „Орієнтовні вектори викладання хімії у 2021/2022 н.р.”
У роботі вебінару взяли участь чотири спікери:
Голомб О.М. – методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, учитель-методист („Особливості викладання хімії у контексті компетентнісного підходу. 2021/2022 н.р., можливі виклики та шляхи їх подолання”);
Орос В.М. – завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій ЗІППО, канд. фіз.-мат. наук, доцент, заслужений учитель України („Використання STEM-технологій у викладанні хімії”);
Ганич О.В. – в.о. заст. начальника відділу освіти Холмківської сільської ради, учитель хімії Ужгородської ЗОСШ №5, старший учитель („Застосування сучасних технологій для реалізації практичної складової курсу хімії в умовах змішаного навчання”);
Томищ М.В. – учитель хімії Рокосівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Хустської міської ради, учитель методист („Використання графічного планшету у викладанні хімії в умовах змішаного навчання”).

Відбудеться обласний вебінар "Орієнтовні вектори викладання хімії у 2021-2022 н.р."

2-кітня-канва-1024x681Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 18 червня 2021 року о 10.00 год відбудеться обласний вебінар "Орієнтовні вектори викладання хімії у 2021-2022 н.р.". Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу. Реєстрація ТУТ!
Кількість учасників обмежена – 95 осіб.

Про 1 дистанційну Всеукраїнську хімічну олімпіаду

ce121fa38cbb44acb763f2620ef84573Шановні олімпійці!

Запрошуємо вас взяти участь в 1-й дистанційній Всеукраїнській хімічній олімпіаді (2020 р.), яка відбудеться орієнтовно 03 травня 2020 року (з 10:00 до 12:45 за Київським часом). Ця Олімпіада немає ніякого офіційного статусу та підготовлена членами журі Всеукраїнської хімічної олімпіади та волонтерами на суспільних засадах. Результати цієї олімпіади не можуть бути враховані в якості додаткових рейтингових балів при вступі до українських ВНЗ.

Відбувся семінар учителів хімії

ximiya1

4 червня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний науково-методичний семінар керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів хімії та методистів РМК (ММК) «Особливості змістового та методичного забезпечення викладання хімії у 7 класах за новими програмами та підручниками».
Голомб О.М., методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, привітав учасників та наголосив на особливостях викладання хімії в умовах переходу на новий Держстандарт базової та повної середньої освіти. Він у таблицях провів порівняльний аналіз програм і наголосив, що акцент стоїть на діяльнісному підході у вивченні хімії. Особливим є те, що учнів в обов’язковому порядку залучають до дослідницької та проектної діяльності.

Хімія – наука майбутнього

golomb1

Нещодавно у Синевирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області відбувся обласний науково-методичний семінар «Основні аспекти удосконалення змісту, форм та методів навчання хімії в сучасній школі».