21 листопада – День Гідності та Свободи

mHDFEQOK7 8

Уперше в історії нашої держави відзначається таке свято. Українці завжди прагнули незалежності, свободи. Горді і сильні духом, вільні та нескорені українські патріоти у часи Революції Гідності віддали своє життя за вільну та незалежну Україну. Їхня самопожертва – це щира любов до неньки-України, віра у перемогу добра та нездоланне бажання жити у вільній державі.
Події, які відбуваються на Сході країни, продовжують перевіряти нашу націю на зрілість. Загинуло багато українців, тисячі воїнів продовжують боротьбу за цілісність держави та право називатися Українцем.

Українська нація нескорена. Дух свободи супроводжував наших пращурів, мрії про незалежність допомагали у нелегкій боротьбі. Україна довела всьому світові, що є сильною і могутньою державою, де живе вільна, горда і незламна нація, яка зуміла переломити хід історії.
Україна починається з нас! Тож творімо гарні справи на благо рідної країни. Усі наші вчинки, починання, справи і навіть просто якісно виконана робота – це теж маленький внесок у відродження Батьківщини.
Згадаймо у цей День усіх полеглих за свободу, за нашу майбутню цивілізовану, демократичну країну, яка стане гідним членом європейського співтовариства! Вшануймо тих, хто бореться на Сході з російським агресором, захищаючи мир і спокій у наших домівках.

Працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти висловили своє ставлення до відзначення Дня гідності та Свободи.