Завершилося навчання вчителів української мови та літератури, які здійснюватимуть освітній процес у 5 класі

hnatkovych1

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти завершилося навчання вчителів української мови та літератури, які здійснюватимуть освітній процес у 5 класі та забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти. Адже Нова українська школа потребує саме вмотивованого модератора в освітньому процесі. Щоб навчати по-новому, вчитель повинен отримати свободу дій – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати. Саме про це, а також про нові методи, форми, принципи освітнього процесу, використання інформаційних технологій говорили та практикували слухачі курсів. Навчання здійснювалося в конструктивному форматі. Керівництвом та методистами ЗІППО, тренерами НУШ було концептуально виокремлено, що професійно-педагогічна культура та постійна праця віддзеркалює інтелект творчого вчителя, вимагає інтегрованого, міждисциплінарного вивчення.
Під час виконання освітніх проєктів педагоги вміло презентували сучасні методики навчання та застосування різних онлайн-інструментів: Canva, Padlet, Kahoot, а також мобільних продуктів – Facebook, Instagram, ТікТок.
Співпраця усіх учасників освітнього процесу – учителів, учнів та батьків – наріжний камінь, який допоможе досягти успішних результатів. Склалася цікава, грунтовна, єдина позиція, у процесі якої підсумували, що професійна педагогічна діяльність вимагає достатньої спеціальної підготовки, виховання, розвитку професійно значущих особистісних здібностей та якостей, формування життєво необхідних ключових компетентностей для повноцінного життя і професійної діяльності в сучасному соціумі. Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя та зацікавити здобувачів освіти.

Гнаткович Тетяна Дмитрівна, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін

Відгуки слухачів, учителів української мови та літератури:
„Щиро вдячна керівнику курсів Гнаткович Т. Д., методисту Опачко О. І. та лекторам за отримані знання, колосальну роботу, професіоналізм. Було цікаво й корисно!";
„Дякую всім лекторам та колегам, які поділилися своїм досвідом. Було цікаво і пізнавально. Всім мирного неба і натхнення для створення нового і незвичайного матеріалу для наших учнів. А також приємної відпустки.";
„Щиро вдячна вам, Ларисо Іванівно, і всім іншим лекторам за такий цікавий і плідний тиждень. Відкрила для себе купу нових платформ, почула багато цікавої і нової інформації, надихнулась на створення нових лайфхаків, які тепер точно буду занотовувати. Було надзвичайно приємно і пізнавально. Мирного неба та творчого натхнення нам усім, шановні колеги!";
„Щиро вдячна всім лекторам та колегам, які поділилися досвідом. Лекції були конструктивні, пізнавальні, цікаві. Багато чого нового відкрила для себе. Є над чим працювати. Бажаю всім міцного здоров'я, мирного неба, перемоги, оптимізму, лише позитивних емоцій. Усе буде Україна!!!";
„Щиро дякую за цікаві лекції. Кожного лектора слухала із задоволенням і багато занотовувала. Зрозуміла, що за три роки моєї декретної відпустки багато введено інновацій, тому влітку збираюся плідно працювати і максимально підготуватися до нового навчального року. Завдяки вам, знаю, в якому напрямку мені тепер рухатися, які платформи освоювати. Дякую за можливість навчатися та розвиватися). Мирного неба нам усім!";
„Курси підвищення кваліфікації в ЗІППО – завжди було, є і буде оновлення знань, удосконалення педагогічної майстерності, мотивація до професійного зростання. Наші курси пройшли на високому науковому та методичному рівні.
Щиро дякую за цікавий та змістовний матеріал. Теми лекцій були актуальними, подані професійно та повчально. Ми отримали дуже багато методичних порад, які зможемо втілювати у життя на своїх уроках в 5 класах НУШ.
Кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін, зокрема Тетяні Дмитрівні, керівнику курсів, Оксані Іванівні, методисту та пані Ірині Даньків хочу побажати:
За вашу працю непросту
За педагогічну любов святу
Бажаю сил, здоров'я, миру,
Людської шани і любові.
P.S. Нехай наступна наша зустріч буде офлайн!";
„Із 06.06.2022 року по 10.06.2022 року проходили навчання словесники області при Закарпатському ІППО (Освітня програма для 5 класу НУШ).
Щодня вчителі онлайн долучалися до цікавих зустрічей із компетентними викладачами Ходанич Л.П., Ребрик Н.Й., Ходанич П.М., Мамчур Л.І. та інших, які ділилися своїми вміннями, знаннями, досвідом, новинками та корисними матеріалами. Упевнена, що у педагогічній діяльності кожному стануть в пригоді практичні заняття Гнаткович Т.Д., Деньків І.З., Опачко О.І., Чобаня В.В. Здобуті знання дають можливість більш якісно організовувати освітній процес у Новій українській школі.
Безмежно вдячні всім вам за те, що незважаючи на складний період, який триває в Україні, ви знаходите можливості, час, бажання, щоб допомагати нам долати певні труднощі, відкриваєте для нас нове, незвідане, пояснюєте незрозуміле, даєте відповіді на безліч запитань. Дуже цікаві, повчальні, насичені, вдалі, творчі курси. За проведення великої кількості практичних занять, де я, та мої колеги заповнили прогалини інформацією, якої нам так бракувало. Після таких сучасних курсів хочеться творчо працювати, втілювати набуті знання, навички. Дякуємо Вам за наполегливу і таку нелегку працю. Бажаємо добра, міцного здоров'я, невичерпної енергії, здійснення усіх планів та мрій!"

hnatkovych1

hnatkovych1

hnatkovych1

hnatkovych1

hnatkovych1

hnatkovych1