Правознавство

Засідання пілотної групи

pilot 2

23 листопада на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося відкриття засідання робочої групи з пілотування проекту посібника «Календар прав людини» (окремих тем) серед учнів різної вікової категорії та вчителями різного фаху.
Захід відкрила т.в.о. директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, яка привітала присутніх та акцентувала увагу на найбільш наболілих питаннях, що сьогодні хвилюють освітянську спільноту краю. Вона наголосила, що лише якісне виконання своїх професійних обов’язків кожним свідомим громадянином дасть вагомий результат у майбутньому. Ганна Іванівна зауважила, що пілотний проект, який сьогодні стартує на Закарпатті, обов’язково знайде підтримку у загальноосвітніх навчальних закладах міста Ужгород і, можливо, в майбутньому, запровадиться на теренах усієї області.

Змагання з правознавства

Майбутні правознавці краю зібралися в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, щоб визначити переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Методичне забезпечення шкільного правознавства

У харківському видавництві «Основа» побачили світ одразу два навчальні  посібники зі шкільного курсу  «Правознавство. Практичний курс» учителя-науковця гімназії м.Ужгорода Федора Брецка: «Правознавство. Практичний курс. 9 клас. Конспект-довідник»1 та «Правознавство. Практичний курс. 9 клас. Юридичний практикум»2. Їх автор є знаний в Україні вчитель-новатор, учитель історії та правознавства, вчитель-методист, відмінник освіти України, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 1996» у номінації «Історія», завідувач кафедрою суспільно-гуманітарних дисциплін гімназії.

Методичні рекомендації щодо організації заходів із забезпечення реалізації програми правової освіти населення на 2011-2012 навчальний рік

1. Теми, рекомендовані для проведення навчально-методичних семінарів із викладачами правових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах області: