Школа молодого вчителя на Хустщині

З метою надання молодим педагогам дієвої методичної допомоги в розв’язанні першочергових практичних проблем, адаптаційної підтримки та підбадьорення молодої людини на початку її професійної діяльності у Хустському районі продовжено роботу Школи молодого вчителя біології та хімії.
У жовтні на базі районного методичного кабінету відділу освіти Хустської РДА проведено засідання ШМВ біології та хімії «Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу: загальні питання».
Віра Василівна Браїла, методист РМК, провела з учасниками засідання вхідне анкетування та діагностування цільового, змістового, проектованого, організаційного, контрольно-оцінюючого компонентів методичної роботи, що дало змогу вивчити потреби та запити молодих фахівців. Віра Василівна акцентувала увагу присутніх на ключових аспектах роботи вчителя біології, серед яких: календарно-тематичне планування, заповнення класних журналів, проведення лабораторних та практичних робіт, а також проектування уроків біології в умовах упровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.
Марія Василівна Томищ, учитель хімії Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова РМО, ознайомила молодих педагогів з основними питаннями організації навчально-виховного процесу з хімії. Вона наголосила на дотриманні правил техніки безпеки при проведенні практичних робіт та лабораторних досліджень, актуальності використання віртуальних лабораторій та мультимедійного супроводу різних етапів уроку.
Учасники ШМВ біології та хімії переконані, що досвід, здобутий крок за кроком, стане основою для ефективного професійного зростання.

Віталія Куриця,
учитель біології
Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. В.Вовчка,
Хустський р-н

IMG 20151015 131853

IMG 20151015 134115

IMG 20151015 143424