Літо з присмаком іноземної мови

mtaboru

Літо ... Таке очікуване дорослими і дітьми, воно вривається у наше життя вихором яскравих квітів та цікавих подій, солодким смаком свіжих фруктів і ягід, морозива та відпочинку. Але, щоб не зіпсувати смак літнього відпочинку, його слід ретельно продумати. Поки батьки ще працюють, існує потреба в організованому дозвіллі дітей, в яких вже почалися канікули. Цьогоріч на зміну пришкільних літніх закладів відпочинку прийшла двотижнева літня мовна школа вивчення іноземних мов на базі загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району, яка додасть літу 2015 нового присмаку – присмаку іноземної мови.

Наше сьогодення не залишає сумніву у тому, що знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами набуває все більшого значення. Володіння кількома мовами уже не є даниною моді, а ознака кожної освіченої людини, адже саме вивчення іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ.
У червні проведено нараду директорів літніх мовних таборів з денним перебуванням та вчителів іноземних мов. Інструктивно-методичний супровід наради здійснювала Диганич Г.І., завідувач РМК. У роботі наради взяли участь: Ревес М.Ю., голова районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови, директори літніх мовних таборів з денним перебуванням, учителі іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів району. На нараді розглядалися питання організації роботи вчителів іноземних мов у літніх мовних таборах з денним перебуванням та методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у літніх мовних таборах. Надзвичайно цінними для учасників стали практичні поради щодо організації занять в літньому мовному таборі від О.Б. Коцюбинського, учителя англійської мови Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який поділився власним досвідом роботи. Методичні матеріали, які стануть у нагоді педагогам цього літа, розміщено на сайті відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації.
Організація літніх таборів з іноземних мов має на меті створення сприятливих умов для школярів щодо практичного застосування знань з іноземних мов, отриманих упродовж навчального року. Участь у мовному таборі допоможе школярам розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. У таборах діти отримають можливість застосовувати набуті знання у різних формах діяльності: в ігрових та концертних програмах, спортивних змаганнях, театральних виставах. При цьому знання не оцінюватимуться як у школі, а діти сприйматимуть навчання як гру, що дозволить істотно розширити їхній кругозір і набути мовленнєві та комунікативні навички.

Олеся Гузинець,
головний спеціаліст відділу освіти
Мукачівської райдержадміністрації

mtaboru1