Практичні заняття вчителів французької мови

img793

Відповідно до навчально-тематичного плану підвищення кваліфікації вчителів французької мови педагогічна практика проходила у 2 етапи.
На першому етапі слухачі курсів відвідали уроки французької мови як другої іноземної у Свалявській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учитель Немеш Марія Петрівна), де прослідкували, як працюють сучасні підручники французьких видавництв у класі, де французька мова вивчається як друга іноземна. Ознайомилися із навчально-методичними доробками вчителя, обговорили проблеми вивчення/викладання предмета в умовах сучасної школи. В обговоренні взяли участь доцент кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Ходанич П.М. та методист ЗІППО Рацюк О.І.

На другому етапі слухачі курсів стали учасниками майстер-класу, проведеного Ураєвою Іриною Григорівною, методистом Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, представником видавничого дому Hachette в Україні, у ході якого ознайомилися з технологіями використання сучасних методик викладання французької мови.
Особливе зацікавлення вчителів викликав авторський підручник Ірини Григорівни, що містить країнознавчий аспект, і в свою чергу гармонійно доповнює іноземні видання та забезпечує виконання державної програми у класах, де використовуються французькі НМК. Майстер-клас завершився врученням сертифікатів видавничого дому Hachette спільно з українським видавництвом ТСП усім учасникам семінару, що є свідченням фахового удосконалення вчителя французької мови відповідно до міжнародних стандартів.

img792