Духовне зростання школярів – мета предметів духовно-морального спрямування

IMG-60cb8ca76e32b86745f0c601716c9637-VНайвища майстерність педагога – це вміння спрямувати духовні сили дитини на творення радості для інших людей.
Василь Сухомлинський
29 березня відбувся обласний вебінар «Про проведення олімпіади «Юні знавці Біблії», «Знавці Біблії», «Про організацію ІІ з’їзду вчителів з предметів духовно-морального спрямування».
Вебінар розпочався молитвою «Отче наш».
У ході зустрічі учасників вебінару ознайомлено із Положеннями Всеукраїнських конкурсів «Юні знавці Біблії», «Знавці Біблії», пропозиціями щодо викладання у закладах освіти предметів духовно-морального спрямування. Із положенням конкурсу «Знавці Біблії» ознайомив директор БО БФ «Живи, Україно!», член Громадської ради з питань співпраціз церквами та релігійними організаціями при МОН України, магістр освітніх, педагогічних наук, викладач предметів духовно-морального спрямування Бербека Василь Володимирович.
Поділилася досвідом роботи Сайберт Наталія Мирославівна, учитель курсів «Християнська етики в українській культурі» у 3-4 класах, «Основи християнської етики» у 5-9 кл., гурткової роботи «Я пізнаю світ із Суперкнигою» КСК у 2 класах. Вона ознайомила учасників зі своїм 20-річним педагогічним досвідом роботи у Крайниківській ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району. За багаторічну сумлінну працю з виховання шкільної молоді на християнських моральних цінностях та високу педагогічну майстерність Наталія Мирославівна нагороджена Грамотою Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, а її вихованка, учениця 4 класу, Фанта Софія завоювала І місце у конкурсі малюнка на духовну тематику під час Всеукраїнського марафону «Християнській етиці – бути!».
Лехман Ірина Сергіївна, учитель курсу "Основи християнської етики" Худлівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Ужгородського району поділилася своєю презентацією до конспекту уроку «Бог – добрий творець. Біблія про створення світу» та розповіла про свою участь 20 та 27 березня 2021 року у XV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» в онлайн форматі на базі Національного університету «Острозька академія».
Методист Жабляк Марія Дмитрівна акцентувала увагу на підбитті підсумків ХV Всеукраїнського фестивалю «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування», відзначення якого відбудеться 3 квітня 2021 рокуза посиланням meet.google.com/wkf-ajkd-hdp. За даним посиланням запрошуються учасники фестивалю, члени журі, педагоги, психологи, керівники закладів, батьки, усі охочі.
Також Марія Дмитрівна нагадала про ІІ Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування, який проходитиме 5 травня 2021 року в м. Києві. З кожної області запрошуються активні педагоги, учасники конкурсів. Кількість учасників буде оголошено пізніше.
Завершився вебінар молитвою «Боже, великий, єдиний».
dux 1 dux 3
dux 4dux 2